Момичета (12)

Сезон 2019/20

Финали на републиканско първенство

Група В

1 Кръг
23-07-2020 Левски (12)
Светкавица (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
09.00
23-07-2020 Яворов (12)
Локомотив София (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
10.45
23-07-2020 Дунав Русе (12)
Шумен (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
12.30
2 Кръг
23-07-2020 Светкавица (12)
Яворов (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
15.00
23-07-2020 Шумен (12)
Левски (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
16.45
23-07-2020 Локомотив София (12)
Дунав Русе (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
18.30
3 Кръг
24-07-2020 Шумен (12)
Светкавица (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
09.00
24-07-2020 Дунав Русе (12)
Яворов (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
10.45
24-07-2020 Левски (12)
Локомотив София (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
12.30
4 Кръг
24-07-2020 Светкавица (12)
Дунав Русе (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
15.00
24-07-2020 Локомотив София (12)
Шумен (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
16.45
24-07-2020 Яворов (12)
Левски (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
18.30
5 Кръг
25-07-2020 Локомотив София (12)
Светкавица (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
09.00
25-07-2020 Левски (12)
Дунав Русе (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
10.45
25-07-2020 Шумен (12)
Яворов (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
12.30

Полуфинали за 9/12 място

 

25-07-2020 Пирин Гоце Делчев (12)
Шумен (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
16.45
25-07-2020 Яворов (12)
Славия (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
18.30

Мач за 11/12 място

26-07-2020 Шумен (12)
Яворов (12)
Арена Самоков
Самоков
0
0
09.00

Квалификации за републиканско първенство | зона Търговище

1 Кръг
10-07-2020 Светкавица (12)
Дунав Русе (12)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
10.00
2 Кръг
10-07-2020 Дунав Русе (12)
Шумен (12)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
13.00
3 Кръг
10-07-2020 Шумен (12)
Светкавица (12)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
16.00

Регион Добруджа | Заключителен етап 1/5 място

1 Кръг
05-02-2020 Вълци Разград (12)
Светкавица (12)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
09.00
05-02-2020 Спартак Варна (12)
Шумен (12)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
10.30
05-02-2020 Дунав Русе (12)
Вълци Разград (12)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
12.00
05-02-2020 Спартак Варна (12)
Светкавица (12)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
13.30
05-02-2020 Шумен (12)
Дунав Русе (12)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
15.00
2 Кръг
06-03-2020 Шумен (12)
Вълци Разград (12)
Младост
Шумен
0
0
09.00
06-03-2020 Дунав Русе (12)
Спартак Варна (12)
Младост
Шумен
0
0
10.30
06-03-2020 Светкавица (12)
Шумен (12)
Младост
Шумен
0
0
12.00
06-03-2020 Вълци Разград (12)
Спартак Варна (12)
Младост
Шумен
0
0
13.30
06-03-2020 Светкавица (12)
Дунав Русе (12)
Младост
Шумен
0
0
15.00

Регион Добруджа | А група

1 Кръг
27-10-2019 Черно море Одесос (12)
Спартак Варна (12)
Локомотив
Варна
0
0
09.00
27-10-2019 Вихър 2002 (12)
Шумен (12)
Локомотив
Варна
0
0
10.30
27-10-2019 Ънстопабъл (12)
Черно море Одесос (12)
Локомотив
Варна
0
0
12.00
27-10-2019 Спартак Варна (12)
Шумен (12)
Локомотив
Варна
0
0
13.30
27-10-2019 Ънстопабъл (12)
Вихър 2002 (12)
Локомотив
Варна
0
0
15.00
2 Кръг
23-11-2019 Шумен (12)
Ънстопабъл (12)
Младост
Шумен
0
0
09.00
23-11-2019 Черно море Одесос (12)
Вихър 2002 (12)
Младост
Шумен
0
0
10.30
23-11-2019 Спартак Варна (12)
Ънстопабъл (12)
Младост
Шумен
0
0
12.00
23-11-2019 Шумен (12)
Черно море Одесос (12)
Младост
Шумен
0
0
13.30
23-11-2019 Вихър 2002 (12)
Спартак Варна (12)
Младост
Шумен
0
0
15.00