Момчета (12)

Сезон 2017/18

ПЪРВИ ОТБОР

Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място

1 Кръг
18-02-2018 Шумен (12)
Черно море Тича (12)
Христо Борисов
Варна
0
0
09.00
18-02-2018 Доростол (12)
Дунав Русе (12)
Христо Борисов
Варна
0
0
10.30
18-02-2018 Дунав 2007 Русе (12)
Шумен (12)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
18-02-2018 Дунав Русе (12)
Черно море Тича (12)
Христо Борисов
Варна
0
0
13.30
18-02-2018 Дунав 2007 Русе (12)
Доростол (12)
Христо Борисов
Варна
0
0
15.00
2 Кръг
24-03-2018 Шумен (12)
Дунав Русе (12)
Дръстър
Силистра
0
0
09.00
24-03-2018 Черно море Тича (12)
Дунав 2007 Русе (12)
Дръстър
Силистра
0
0
10.30
24-03-2018 Доростол (12)
Шумен (12)
Дръстър
Силистра
0
0
12.00
24-03-2018 Дунав Русе (12)
Дунав 2007 Русе (12)
Дръстър
Силистра
0
0
13.30
24-03-2018 Черно море Тича (12)
Доростол (12)
Дръстър
Силистра
0
0
15.00

Региони за момчета (12) | Добруджа, група А

1 Кръг
01-11-2017 Черно море Тича (12)
Ънстопабъл (12)
Христо Борисов
Варна
0
0
09.00
01-11-2017 Дунав Русе (12)
Шумен (12)
Христо Борисов
Варна
0
0
10.30
01-11-2017 Доростол (12)
Черно море Тича (12)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
01-11-2017 Шумен (12)
Ънстопабъл (12)
Христо Борисов
Варна
0
0
13.30
01-11-2017 Доростол (12)
Дунав Русе (12)
Христо Борисов
Варна
0
0
15.00
2 Кръг
03-12-2017 Ънстопабъл (12)
Доростол (12)
Дръстър
Силистра
0
0
09.00
03-12-2017 Дунав Русе (12)
Черно море Тича (12)
Дръстър
Силистра
0
0
10.30
03-12-2017 Шумен (12)
Доростол (12)
Дръстър
Силистра
0
0
12.00
03-12-2017 Ънстопабъл (12)
Дунав Русе (12)
Дръстър
Силистра
0
0
13.30
03-12-2017 Черно море Тича (12)
Шумен (12)
Дръстър
Силистра
0
0
15.00

ВТОРИ ОТБОР

Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място

1 Кръг
16-02-2018 Черно море Тича (12) -2
Шумен (12) -2
Младост
Шумен
0
0
09.00
16-02-2018 Етър 49 (12)
Чавдар Троян (12)
Младост
Шумен
0
0
10.30
16-02-2018 Ънстопабъл (12)
Черно море Тича (12) -2
Младост
Шумен
0
0
12.00
16-02-2018 Чавдар Троян (12)
Шумен (12) -2
Младост
Шумен
0
0
13.30
16-02-2018 Етър 49 (12)
Ънстопабъл (12)
Младост
Шумен
0
0
15.00
2 Кръг
18-03-2018 Шумен (12) -2
Ънстопабъл (12)
Младост
Шумен
0
0
09.00
18-03-2018 Чавдар Троян (12)
Черно море Тича (12) -2
Младост
Шумен
0
0
10.30
18-03-2018 Шумен (12) -2
Етър 49 (12)
Младост
Шумен
0
0
12.00
18-03-2018 Ънстопабъл (12)
Чавдар Троян (12)
Младост
Шумен
0
0
13.30
18-03-2018 Черно море Тича (12) -2
Етър 49 (12)
Младост
Шумен
0
0
15.00

Региони за момчета (12) | Добруджа, група Б

1 Кръг
03-11-2017 Светкавица (12)
Стар баскет (12)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
 9.00
03-11-2017 Черно море Тича (12) -2
Шумен (12) -2
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
 10.30
03-11-2017 Стар баскет (12)
Черно море Тича (12) -2
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
 13.00
03-11-2017 Шумен (12) -2
Светкавица (12)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
 14.30
2 Кръг
29-11-2017 Стар баскет (12)
Шумен (12) -2
Младост
Шумен
0
0
09.00
29-11-2017 Черно море Тича (12) -2
Светкавица (12)
Младост
Шумен
0
0
10.30
29-11-2017 Светкавица (12)
Стар баскет (12)
Младост
Шумен
0
0
13.00
29-11-2017 Черно море Тича (12) -2
Шумен (12) -2
Младост
Шумен
0
0
14.30
3 Кръг
20-12-2017 Стар баскет (12)
Черно море Тича (12) -2
Христо Борисов
Варна
0
0
09.00
20-12-2017 Шумен (12) -2
Светкавица (12)
Христо Борисов
Варна
0
0
10.30
20-12-2017 Черно море Тича (12) -2
Светкавица (12)
Христо Борисов
Варна
0
0
13.00
20-12-2017 Стар баскет (12)
Шумен (12) -2
Христо Борисов
Варна
0
0
14.30