Момчета (14)

Сезон 2021/22

Финали за републиканско първенство

Група Б

1 Кръг
01-07-2022 Делфин (14)
ЦСКА (14)
Икономически университет
Варна
0
0
15.00
01-07-2022 Светкавица (14)
Шумен (14)
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
01-07-2022 Берое (14)
БУБА баскетбол (14)
Икономически университет
Варна
0
0
19.00
2 Кръг
02-07-2022 ЦСКА (14)
Светкавица (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
09.00
02-07-2022 БУБА баскетбол (14)
Делфин (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
11.00
02-07-2022 Шумен (14)
Берое (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
13.00
3 Кръг
02-07-2022 БУБА баскетбол (14)
ЦСКА (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
15.00
02-07-2022 Берое (14)
Светкавица (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
17.00
02-07-2022 Делфин (14)
Шумен (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
19.00
4 Кръг
03-07-2022 ЦСКА (14)
Берое (14)
Икономически университет
Варна
0
0
09.00
03-07-2022 Шумен (14)
БУБА баскетбол (14)
Икономически университет
Варна
0
0
11.00
03-07-2022 Светкавица (14)
Делфин (14)
Икономически университет
Варна
0
0
13.00
5 Кръг
03-07-2022 Шумен (14)
ЦСКА (14)
Икономически университет
Варна
0
0
15.00
03-07-2022 Делфин (14)
Берое (14)
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
03-07-2022 БУБА баскетбол (14)
Светкавица (14)
Икономически университет
Варна
0
0
19.00

Група А

1 Кръг
01-07-2022 Спартак Плевен (14)
Ънстопабъл (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
15.00
01-07-2022 Славия (14)
Балкан (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
17.00
01-07-2022 Дунав 2007 Русе (14)
Черно море Тича (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
19.00
2 Кръг
02-07-2022 Ънстопабъл (14)
Славия (14)
Икономически университет
Варна
0
0
09.00
02-07-2022 Черно море Тича (14)
Спартак Плевен (14)
Икономически университет
Варна
0
0
11.00
02-07-2022 Балкан (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Икономически университет
Варна
0
0
13.00
3 Кръг
02-07-2022 Черно море Тича (14)
Ънстопабъл (14)
Икономически университет
Варна
0
0
15.00
02-07-2022 Дунав 2007 Русе (14)
Славия (14)
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
02-07-2022 Спартак Плевен (14)
Балкан (14)
Икономически университет
Варна
0
0
19.00
4 Кръг
03-07-2022 Ънстопабъл (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
09.00
03-07-2022 Балкан (14)
Черно море Тича (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
11.00
03-07-2022 Славия (14)
Спартак Плевен (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
13.00
5 Кръг
03-07-2022 Балкан (14)
Ънстопабъл (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
15.00
03-07-2022 Спартак Плевен (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
17.00
03-07-2022 Черно море Тича (14)
Славия (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
19.00

Европейска младежка баскетболна лига

1 турнир – Будапеща

1 Кръг
08-10-2021 БК КСУ Сибиу (Румъния)
Хонвед (Унгария) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
10.00
08-10-2021 Колидж баскет (Италия) (14)
ОШЕ Лайънс (Унгария) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
12.00
08-10-2021 Дебрецен (Унгария) (14)
Ратгебер Академия (Унгария) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
14.00
08-10-2021 БК Локомотива Пилзен (Чехия) (14)
КБ 7 Палма Клик Канария (Испания) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
16.00
08-10-2021 Шумен (България) (14)
БК КСУ Сибиу (Румъния)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
18.00
08-10-2021 Хонвед (Унгария) (14)
Колидж баскет (Италия) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
20.00
2 Кръг
09-10-2021 Шумен (България) (14)
Ратгебер Академия (Унгария) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
10.00
09-10-2021 Хонвед (Унгария) (14)
БК Локомотива Пилзен (Чехия) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
12.00
09-10-2021 КБ 7 Палма Клик Канария (Испания) (14)
Колидж баскет (Италия) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
14.00
09-10-2021 ОШЕ Лайънс (Унгария) (14)
Шумен (България) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
16.00
09-10-2021 БК КСУ Сибиу (Румъния)
Дебрецен (Унгария) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
18.00
09-10-2021 Колидж баскет (Италия) (14)
БК Локомотива Пилзен (Чехия) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
20.00
3 Кръг
10-10-2021 БК Локомотива Пилзен (Чехия) (14)
ОШЕ Лайънс (Унгария) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
10.00
10-10-2021 Ратгебер Академия (Унгария) (14)
КБ 7 Палма Клик Канария (Испания) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
12.00
10-10-2021 Шумен (България) (14)
Дебрецен (Унгария) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
14.00
10-10-2021 ОШЕ Лайънс (Унгария) (14)
БК КСУ Сибиу (Румъния)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
16.00
10-10-2021 Ратгебер Академия (Унгария) (14)
Хонвед (Унгария) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
18.00
10-10-2021 КБ 7 Палма Клик Канария (Испания) (14)
Дебрецен (Унгария) (14)
Януш Шимон Хол
Будапеща
0
0
20.00

Елитна група – Изток

1 Кръг
08-10-2021 Светкавица (14)
Делфин (14)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
12.00
16-10-2021 Ънстопабъл (14)
Черно море Тича (14)
Добротица
Добрич
0
0
12.00
16-10-2021 Берое (14)
Спартак Плевен (14)
Общинска
Стара Загора
0
0
14.00
19-12-2021 Дунав 2007 Русе (14)
Шумен (14)
Дунав
Русе
0
0
14.00
2 Кръг
23-10-2021 Спартак Плевен (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
12.00
23-10-2021 Черно море Тича (14)
Делфин (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
26-01-2022 Шумен (14)
Светкавица (14)
Младост
Шумен
0
0
15.00
13-03-2022 Ънстопабъл (14)
Берое (14)
Добротица
Добрич
0
0
11.00
3 Кръг
09-11-2021 Делфин (14)
Шумен (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
06-11-2021 Берое (14)
Черно море Тича (14)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
03-11-2021 Светкавица (14)
Спартак Плевен (14)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
12.00
13-11-2021 Дунав 2007 Русе (14)
Ънстопабъл (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
4 Кръг
20-11-2021 Берое (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
09-01-2022 Спартак Плевен (14)
Делфин (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
12.00
20-11-2021 Черно море Тича (14)
Шумен (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
18-11-2021 Ънстопабъл (14)
Светкавица (14)
Добротица
Добрич
0
0
12.00
5 Кръг
03-12-2021 Делфин (14)
Ънстопабъл (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
13-05-2021 Светкавица (14)
Берое (14)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
12.00
03-12-2021 Шумен (14)
Спартак Плевен (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
05-12-2021 Дунав 2007 Русе (14)
Черно море Тича (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
6 Кръг
02-05-2022 Берое (14)
Делфин (14)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
16-01-2022 Черно море Тича (14)
Спартак Плевен (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
21-01-2022 Ънстопабъл (14)
Шумен (14)
Добротица
Добрич
0
0
12.00
22-01-2022 Дунав 2007 Русе (14)
Светкавица (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
7 Кръг
29-01-2022 Делфин (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
07-04-2022 Спартак Плевен (14)
Ънстопабъл (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
12.00
03-02-2022 Светкавица (14)
Черно море Тича (14)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
12.00
13-05-2022 Шумен (14)
Берое (14)
Младост
Шумен
0
0
14.00
8 Кръг
20-02-2022 Делфин (14)
Светкавица (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
18-06-2022 Спартак Плевен (14)
Берое (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
12.00
19-02-2022 Черно море Тича (14)
Ънстопабъл (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
13-02-2022 Шумен (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
9 Кръг
11-06-2022 Делфин (14)
Черно море Тича (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
27-02-2022 Берое (14)
Ънстопабъл (14)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
24-02-2022 Светкавица (14)
Шумен (14)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
15.00
28-02-2022 Дунав 2007 Русе (14)
Спартак Плевен (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
10 Кръг
12-03-2022 Спартак Плевен (14)
Светкавица (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
12.00
12-03-2022 Черно море Тича (14)
Берое (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
23-03-2022 Шумен (14)
Делфин (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
02-05-2022 Ънстопабъл (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Добротица
Добрич
0
0
12.00
11 Кръг
28-03-2022 Делфин (14)
Спартак Плевен (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
15-04-2022 Светкавица (14)
Ънстопабъл (14)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
12.00
21-06-2022 Шумен (14)
Черно море Тича (14)
Младост
Шумен
0
0
14.00
14-05-2022 Дунав 2007 Русе (14)
Берое (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
12 Кръг
09-04-2022 Берое (14)
Светкавица (14)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
29-05-2022 Спартак Плевен (14)
Шумен (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
12.00
09-04-2022 Черно море Тича (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
06-05-2022 Ънстопабъл (14)
Делфин (14)
Добротица
Добрич
0
0
12.00
13 Кръг
21-04-2022 Делфин (14)
Берое (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
21-04-2022 Спартак Плевен (14)
Черно море Тича (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
12.00
21-04-2022 Светкавица (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
12.00
22-04-2022 Шумен (14)
Ънстопабъл (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
14 Кръг
27-05-2022 Берое (14)
Шумен (14)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
14-05-2022 Черно море Тича (14)
Светкавица (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
06-06-2022 Ънстопабъл (14)
Спартак Плевен (14)
Добротица
Добрич
0
0
12.00
07-05-2022 Дунав 2007 Русе (14)
Делфин (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00