Момчета (14)

Сезон 2018/19

Финали републиканско първенство за Момчета (14)

ФИНАЛ

30-06-2019 Балкан (14)
Черно море Тича (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
12.00

Мач за 3/4 място

30-06-2019 Сливен баскет (14)
Дунав Русе (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
10.00

Полуфинали

29-06-2019 Черно море Тича (14)
Дунав Русе (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
09.00
29-06-2019 Балкан (14)
Сливен баскет (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
11.00

Мач за 5/6 място

30-06-2019 БУБА баскетбол (14)
Чавдар Троян (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
11.00

Мач за 7/8 място

30-06-2019 Левски (14)
Доростол (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
09.00

Мачове за 5/8 място

29-06-2019 БУБА баскетбол (14)
Левски (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
11.00
29-06-2019 Чавдар Троян (14)
Доростол (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
13.00

Група В

1 Кръг
26-06-2019 Сливен баскет (14)
Черно море Тича (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
15.00
26-06-2019 Шумен (14)
Академик Бултекс 99 (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
16.45
26-06-2019 Чавдар Троян (14)
Левски (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
18.30
2 Кръг
27-06-2019 Черно море Тича (14)
Шумен (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
09.00
27-06-2019 Левски (14)
Сливен баскет (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
10.45
27-06-2019 Академик Бултекс 99 (14)
Чавдар Троян (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
12.30
3 Кръг
27-06-2019 Левски (14)
Черно море Тича (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
15.00
27-06-2019 Чавдар Троян (14)
Шумен (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
16.45
27-06-2019 Сливен баскет (14)
Академик Бултекс 99 (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
18.30
4 Кръг
28-06-2019 Черно море Тича (14)
Чавдар Троян (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
09.00
28-06-2019 Академик Бултекс 99 (14)
Левски (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
10.45
28-06-2019 Шумен (14)
Сливен баскет (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
12.30
5 Кръг
28-06-2019 Академик Бултекс 99 (14)
Черно море Тича (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
15.00
28-06-2019 Сливен баскет (14)
Чавдар Троян (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
16.45
28-06-2019 Левски (14)
Шумен (14)
Георги Христов
Ботевград
0
0
18.30

Група А

1 Кръг
26-06-2019 Делфин (14)
Доростол (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
15.00
26-06-2019 Балкан (14)
Дунав Русе (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
16.45
26-06-2019 БУБА баскетбол (14)
Рилски спортист (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
18.30
2 Кръг
27-06-2019 Доростол (14)
Балкан (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
09.00
27-06-2019 Рилски спортист (14)
Делфин (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
10.45
27-06-2019 Дунав Русе (14)
БУБА баскетбол (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
12.30
3 Кръг
27-06-2019 Рилски спортист (14)
Доростол (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
15.00
27-06-2019 БУБА баскетбол (14)
Балкан (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
16.45
27-06-2019 Делфин (14)
Дунав Русе (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
18.30
4 Кръг
28-06-2019 Доростол (14)
БУБА баскетбол (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
09.00
28-06-2019 Дунав Русе (14)
Рилски спортист (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
10.45
28-06-2019 Балкан (14)
Делфин (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
12.30
5 Кръг
28-06-2019 Дунав Русе (14)
Доростол (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
15.00
28-06-2019 Делфин (14)
БУБА баскетбол (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
16.45
28-06-2019 Рилски спортист (14)
Балкан (14)
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
18.30

Баражи за финали на републиканско първенство

1 Мач
01-06-2019 Тунджа Ямбол (14)
БУБА баскетбол (14)
Диана
Ямбол
0
0
17.00
01-06-2019 Рилски спортист (14)
Шумен (14)
Арена Самоков
Самоков
0
0
18.00
06-06-2019 Академик Бултекс 99 (14)
Черно море Тича (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
17.30
08-06-2019 Делфин (14)
Левски (14)
Илия Мирчев
София
0
0
16.00
2 Мач
02-06-2019 БУБА баскетбол (14)
Тунджа Ямбол (14)
Диана
Ямбол
0
0
10.00
02-06-2019 Шумен (14)
Рилски спортист (14)
Арена Самоков
Самоков
0
0
10.00
07-06-2019 Черно море Тича (14)
Академик Бултекс 99 (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
10.30
09-06-2019 Левски (14)
Делфин (14)
Илия Мирчев
София
0
0
11.00

Елитна група – Изток

1 Кръг
13-10-2018 Тунджа Ямбол (14)
Делфин (14)
Диана
Ямбол
0
0
12.00
13-10-2018 Шумен (14)
Черно море Тича (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
02-12-2018 Дунав Русе (14)
Сливен баскет (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
2 Кръг
20-10-2018 Черно море Тича (14)
Тунджа Ямбол (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
19-10-2018 Сливен баскет (14)
Шумен (14)
Васил Левски
Сливен
0
0
12.00
20-10-2018 Делфин (14)
Дунав Русе (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
13.00
3 Кръг
26-10-2018 Дунав Русе (14)
Тунджа Ямбол (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
27-10-2018 Сливен баскет (14)
Черно море Тича (14)
Васил Левски
Сливен
0
0
12.00
01-11-2018 Делфин (14)
Шумен (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
4 Кръг
03-11-2018 Делфин (14)
Сливен баскет (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
10-11-2018 Черно море Тича (14)
Дунав Русе (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
03-11-2018 Тунджа Ямбол (14)
Шумен (14)
Диана
Ямбол
0
0
12.00
5 Кръг
17-11-2018 Сливен баскет (14)
Тунджа Ямбол (14)
Васил Левски
Сливен
0
0
12.00
17-11-2018 Делфин (14)
Черно море Тича (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
16-11-2018 Дунав Русе (14)
Шумен (14)
Дунав
Русе
0
0
11.00
6 Кръг
24-11-2018 Делфин (14)
Тунджа Ямбол (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
24-11-2018 Черно море Тича (14)
Шумен (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
22-11-2018 Сливен баскет (14)
Дунав Русе (14)
Васил Левски
Сливен
0
0
12.00
7 Кръг
01-12-2018 Тунджа Ямбол (14)
Черно море Тича (14)
Диана
Ямбол
0
0
12.00
18-12-2018 Дунав Русе (14)
Делфин (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
06-12-2018 Шумен (14)
Сливен баскет (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
8 Кръг
12.01.2019 Сливен баскет (14)
Черно море Тича (14)
Васил Левски
Сливен
0
0
12.00
13-12-2018 Тунджа Ямбол (14)
Дунав Русе (14)
Диана
Ямбол
0
0
12.30
16-12-2018 Шумен (14)
Делфин (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
9 Кръг
19-01-2019 Сливен баскет (14)
Делфин (14)
Васил Левски
Сливен
0
0
12.00
19-01-2019 Дунав Русе (14)
Черно море Тича (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
02-02-2019 Шумен (14)
Тунджа Ямбол (14)
Младост
Шумен
0
0
11.00
10 Кръг
25-01-2019 Шумен (14)
Дунав Русе (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
26-01-2019 Тунджа Ямбол (14)
Сливен баскет (14)
Диана
Ямбол
0
0
11.00
02-02-2019 Черно море Тича (14)
Делфин (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
11 Кръг
09-02-2019 Делфин (14)
Сливен баскет (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
11.00
09-02-2019 Тунджа Ямбол (14)
Дунав Русе (14)
Диана
Ямбол
0
0
12.00
09-02-2019 Черно море Тича (14)
Шумен (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
12 Кръг
16-02-2019 Дунав Русе (14)
Делфин (14)
Дунав
Русе
0
0
12.30
02-03-2019 Шумен (14)
Тунджа Ямбол (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
16-03-2019 Сливен баскет (14)
Черно море Тича (14)
Васил Левски
Сливен
0
0
12.30
13 Кръг
28-02-2019 Тунджа Ямбол (14)
Сливен баскет (14)
Диана
Ямбол
0
0
12.00
02-03-2019 Черно море Тича (14)
Делфин (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
23-02-2019 Шумен (14)
Дунав Русе (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
14 Кръг
22-03-2019 Дунав Русе (14)
Черно море Тича (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
09-03-2019 Сливен баскет (14)
Шумен (14)
Васил Левски
Сливен
0
0
12.00
24-03-2019 Делфин (14)
Тунджа Ямбол (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.30
15 Кръг
23-03-2019 Черно море Тича (14)
Тунджа Ямбол (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
24-03-2019 Дунав Русе (14)
Сливен баскет (14)
Дунав
Русе
0
0
12.30
23-03-2019 Шумен (14)
Делфин (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00