Момчета (15)

Сезон 2021/22

Финали Републиканско първенство

Финал

03-06-2022 БУБА баскетбол (15)
Черно море Тича (15)
Диана
Ямбол
0
0
15.00

Мач за 3/4 място

03-06-2022 ЦСКА (15)
Тунджа Ямбол (15)
Диана
Ямбол
0
0
13.00

Мач за 5/6 място

03-06-2022 Доростол (15)
Академик Бултекс 99 (15)
Диана
Ямбол
0
0
11.00

Мач за 7/8 място

03-06-2022 Шумен (15)
Рилски спортист (15)
Диана
Ямбол
0
0
09.00

Полуфинали

02-06-2022 БУБА баскетбол (15)
ЦСКА (15)
Диана
Ямбол
0
0
17.00
02-06-2022 Тунджа Ямбол (15)
Черно море Тича (15)
Диана
Ямбол
0
0
19.00

Баражи за 5 място

02-06-2022 Доростол (15)
Шумен (15)
Диана
Ямбол
0
0
13.00
02-06-2022 Рилски спортист (15)
Академик Бултекс 99 (15)
Диана
Ямбол
0
0
15.00

Б Група

1 Кръг
30-05-2022 ЦСКА (15)
Шумен (15)
Диана
Ямбол
0
0
17.00
30-05-2022 Рилски спортист (15)
Тунджа Ямбол (15)
Диана
Ямбол
0
0
19.00
2 Кръг
31-05-2022 Шумен (15)
Рилски спортист (15)
Диана
Ямбол
0
0
17.00
31-05-2022 Тунджа Ямбол (15)
ЦСКА (15)
Диана
Ямбол
0
0
19.00
3 Кръг
01-06-2022 ЦСКА (15)
Рилски спортист (15)
Диана
Ямбол
0
0
17.00
01-06-2022 Тунджа Ямбол (15)
Шумен (15)
Диана
Ямбол
0
0
19.00

А група

1 Кръг
30-05-2022 Академик Бултекс 99 (15)
Черно море Тича (15)
Диана
Ямбол
0
0
13.00
30-05-2022 БУБА баскетбол (15)
Доростол (15)
Диана
Ямбол
0
0
15.00
2 Кръг
31-05-2022 Доростол (15)
Академик Бултекс 99 (15)
Диана
Ямбол
0
0
13.00
31-05-2022 Черно море Тича (15)
БУБА баскетбол (15)
Диана
Ямбол
0
0
15.00
3 Кръг
01-06-2022 Академик Бултекс 99 (15)
БУБА баскетбол (15)
Диана
Ямбол
0
0
13.00
01-06-2022 Доростол (15)
Черно море Тича (15)
Диана
Ямбол
0
0
15.00

I Дизивия Изток | 1/7 място

1 Кръг
06-02-2022 Берое (15)
Доростол (15)
Диана
Ямбол
0
0
09.00
06-02-2022 Тунджа (15)
Делфин (15)
Диана
Ямбол
0
0
10.45
06-02-2022 Доростол (15)
Черно море Тича (15)
Диана
Ямбол
0
0
12.30
06-02-2022 Тунджа (15)
Берое (15)
Диана
Ямбол
0
0
14.15
06-02-2022 Делфин (15)
Черно море Тича (15)
Диана
Ямбол
0
0
16.00
2 Кръг
26-02-2022 Черно море Тича (15)
Шумен (15)
Дръстър
Силистра
0
0
16.00
26-02-2022 Доростол (15)
Спартак Плевен (15)
Дръстър
Силистра
0
0
14.15
26-02-2022 Шумен (15)
Делфин (15)
Дръстър
Силистра
0
0
12.30
26-02-2022 Спартак Плевен (15)
Черно море Тича (15)
Дръстър
Силистра
0
0
10.45
26-02-2022 Делфин (15)
Доростол (15)
Дръстър
Силистра
0
0
09.00
3 Кръг
20-03-2022 Берое (15)
Делфин (15)
Общинска
Стара Загора
0
0
09.00
20-03-2022 Тунджа Ямбол (15)
Шумен (15)
Общинска
Стара Загора
0
0
10.45
20-03-2022 Делфин (15)
Спартак Плевен (15)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.30
20-03-2022 Шумен (15)
Берое (15)
Общинска
Стара Загора
0
0
14.15
20-03-2022 Спартак Плевен (15)
Тунджа Ямбол (15)
Общинска
Стара Загора
0
0
16.00
4 Кръг
16-04-2022 Шумен (15)
Доростол (15)
Христо Борисов
Варна
0
0
09.00
16-04-2022 Черно море Тича (15)
Берое (15)
Христо Борисов
Варна
0
0
10.45
16-04-2022 Спартак Плевен (15)
Шумен (15)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.30
16-04-2022 Доростол (15)
Тунджа Ямбол (15)
Христо Борисов
Варна
0
0
14.15
16-04-2022 Берое (15)
Спартак Плевен (15)
Христо Борисов
Варна
0
0
16.00
16-04-2022 Черно море Тича (15)
Тунджа Ямбол (15)
Христо Борисов
Варна
0
0
17.45

Регион Добруджа и Мизия

1 Кръг
22-10-2021 Доростол (15)
Ънстопабъл (15)
Дръстър
Силистра
0
0
09.00
22-10-2021 Ънстопабъл (15)
Вълци Разград (15)
Дръстър
Силистра
0
0
11.00
22-10-2021 Доростол (15)
Вълци Разград (15)
Дръстър
Силистра
0
0
13.00
2 Кръг
14-11-2021 Ънстопабъл (15)
Черно море Тича (15)
Добротица
Добрич
0
0
09.00
14-11-2021 Шумен (15)
Доростол (15)
Добротица
Добрич
0
0
10.45
14-11-2021 Шумен (15)
Ънстопабъл (15)
Добротица
Добрич
0
0
13.00
14-11-2021 Черно море Тича (15)
Доростол (15)
Добротица
Добрич
0
0
14.45
3 Кръг
28-11-2021 Вълци Разград (15)
Шумен (15)
Христо Борисов
Варна
0
0
09.00
28-11-2021 Спартак Плевен (15)
Черно море Тича (15)
Христо Борисов
Варна
0
0
10.45
28-11-2021 Спартак Плевен (15)
Шумен (15)
Христо Борисов
Варна
0
0
13.00
28-11-2021 Черно море Тича (15)
Вълци Разград (15)
Христо Борисов
Варна
0
0
14.45
4 Кръг
18-12-2021 Шумен (15)
Черно море Тича (15)
Младост
Шумен
0
0
10.00
18-12-2021 Спартак Плевен (15)
Доростол (15)
Младост
Шумен
0
0
12.00
18-12-2021 Ънстопабъл (15)
Вълци Разград (15)
Младост
Шумен
0
0
14.00