Мъже – А група

Сезон 2017/18

Първа шестица

1 Кръг
21-01-2018 БУБА баскетбол
Чавдар Троян
Триадица
София
0
0
16.00
21-01-2018 Шумен
ИУ
Младост
Шумен
0
0
17.00
21-01-2018 Берое -2
Атлетик
Общинска
Стара Загора
0
0
18.00
2 Кръг
28-01-2018 Атлетик
БУБА баскетбол
Триадица
София
0
0
28-01-2018 Чавдар Троян
Шумен
Чавдар
Троян
0
0
17.00
28-01-2018 ИУ
Берое -2
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
3 Кръг
04-02-2018 Атлетик
Чавдар Троян
Триадица
София
0
0
04-02-2018 БУБА баскетбол
ИУ
Триадица
София
0
0
16.30
04-02-2018 Берое -2
Шумен
Общинска
Стара Загора
0
0
17.00
4 Кръг
11-02-2018 ИУ
Атлетик
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
11-02-2018 Чавдар Троян
Берое -2
Чавдар
Троян
0
0
17.00
11-02-2018 Шумен
БУБА баскетбол
Младост
Шумен
0
0
17.00
5 Кръг
18-02-2018 Атлетик
Шумен
Триадица
София
0
0
19.00
18-02-2018 ИУ
Чавдар Троян
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
18-02-2018 БУБА баскетбол
Берое -2
Триадица
София
0
0
17.00
6 Кръг
25-02-2018 Атлетик
Берое -2
Триадица
София
0
0
25-02-2018 ИУ
Шумен
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
25-02-2018 Чавдар Троян
БУБА баскетбол
Чавдар
Троян
0
0
17.00
7 Кръг
04-03-2018 БУБА баскетбол
Атлетик
Триадица
София
0
0
17.00
04-03-2018 Шумен
Чавдар Троян
Младост
Шумен
0
0
17.00
04-03-2018 Берое -2
ИУ
Общинска
Стара Загора
0
0
17.00
8 Кръг
11-03-2018 Чавдар Троян
Атлетик
Чавдар
Троян
0
0
17.00
11-03-2018 Шумен
Берое -2
Младост
Шумен
0
0
17.00
11-03-2018 ИУ
БУБА баскетбол
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
9 Кръг
18-03-2018 Атлетик
ИУ
Триадица
София
0
0
19-02-2018 БУБА баскетбол
Шумен
Триадица
София
0
0
14.00
18-03-2018 Берое -2
Чавдар Троян
Общинска
Стара Загора
0
0
17.00
10 Кръг
25-03-2018 Шумен
Атлетик
Младост
Шумен
0
0
17.00
25-03-2018 Берое -2
БУБА баскетбол
Общинска
Стара Загора
0
0
17.00
25-03-2018 Чавдар Троян
ИУ
Чавдар
Троян
0
0
17.00

Втора шестица

1 Кръг
21-01-2018 ЦСКА
Видабаскет
Румен Пейчев
София
0
0
17.00
21-01-2018 Академик София -2
Балкан -2
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
21-01-2018 Черноморец
Рилски спортист -2
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
2 Кръг
28-01-2018 Рилски спортист -2
ЦСКА
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
28-01-2018 Балкан -2
Черноморец
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
17.00
28-01-2018 Видабаскет
Академик София -2
Фестивална
Видин
0
0
17.00
3 Кръг
04-02-2018 ЦСКА
Черноморец
Румен Пейчев
София
0
0
17.00
04-02-2018 Видабаскет
Балкан -2
Фестивална
Видин
0
0
17.00
04-02-2018 Академик София -2
Рилски спортист -2
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
4 Кръг
11-02-2018 Балкан -2
ЦСКА
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
17.00
11-02-2018 Рилски спортист -2
Видабаскет
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
11-02-2018 Черноморец
Академик София -2
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
5 Кръг
18-02-2018 Академик София -2
ЦСКА
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
18-02-2018 Видабаскет
Черноморец
Фестивална
Видин
0
0
17.00
18-02-2018 Рилски спортист -2
Балкан -2
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
6 Кръг
25-02-2018 Видабаскет
ЦСКА
Фестивална
Видин
0
0
17.00
25-02-2018 Рилски спортист -2
Черноморец
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
25-02-2018 Балкан -2
Академик София -2
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
17.00
7 Кръг
04-03-2018 Академик София -2
Видабаскет
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
04-03-2018 Черноморец
Балкан -2
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
04-03-2018 ЦСКА
Рилски спортист -2
Румен Пейчев
София
0
0
17.00
8 Кръг
11-03-2018 Черноморец
ЦСКА
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
11-03-2018 Балкан -2
Видабаскет
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
17.00
11-03-2018 Рилски спортист -2
Академик София -2
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
9 Кръг
18-03-2018 Академик София -2
Черноморец
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
18-03-2018 ЦСКА
Балкан -2
Румен Пейчев
София
0
0
17.00
18-03-2018 Видабаскет
Рилски спортист -2
Фестивална
Видин
0
0
17.00
10 Кръг
25-03-2018 Черноморец
Видабаскет
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
25-03-2018 ЦСКА
Академик София -2
Румен Пейчев
София
0
0
17.00
25-03-2018 Балкан -2
Рилски спортист -2
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
17.00

Квалификации за Първа шестица

1 Кръг
07-01-2018 ЦСКА
Берое -2
Румен Пейчев
София
0
0
 17.00
07-01-2018 Шумен
Академик София
Младост
Шумен
0
0
 17.00
2 Кръг
14-01-2018 Берое -2
ЦСКА
Общинска
Стара Загора
0
0
17.00
14-01-2018 Академик София
Шумен
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00

Редовен сезон – Регион „Изток“

1 Кръг
15-10-2017 Чавдар Троян
Берое -2
Чавдар
Троян
0
0
17.00
15-10-2017 Шумен
ИУ
Младост
Шумен
0
0
17.00
15-10-2017 Черноморец
Делфин
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
2 Кръг
22-10-2017 Берое -2
Шумен
Общинска
Стара Загора
0
0
17.00
22-10-2017 Чавдар Троян
Делфин
Чавдар
Троян
0
0
17.00
22-10-2017 ИУ
Черноморец
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
3 Кръг
26-11-2017 Делфин
Берое -2
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
29-10-2017 Черноморец
Шумен
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
29-10-2017 Чавдар Троян
ИУ
Чавдар
Троян
0
0
17.00
4 Кръг
05-11-2017 Берое -2
Черноморец
Общинска
Стара Загора
0
0
17.00
05-11-2017 ИУ
Делфин
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
26-11-2017 Шумен
Чавдар Троян
Младост
Шумен
0
0
18.00
5 Кръг
12-11-2017 ИУ
Берое -2
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
12-11-2017 Чавдар Троян
Черноморец
Чавдар
Троян
0
0
17.00
12-11-2017 Делфин
Шумен
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
6 Кръг
19-11-2017 Берое -2
Чавдар Троян
Общинска
Стара Загора
0
0
17.00
19-11-2017 ИУ
Шумен
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
19-11-2017 Делфин
Черноморец
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
7 Кръг
03-12-2017 Делфин
Чавдар Троян
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
15.00
03-12-2017 Шумен
Берое -2
Младост
Шумен
0
0
17.00
03-12-2017 Черноморец
ИУ
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
8 Кръг
10-12-2017 Берое -2
Делфин
Общинска
Стара Загора
0
0
17.00
10-12-2017 Шумен
Черноморец
Младост
Шумен
0
0
17.00
10-12-2017 ИУ
Чавдар Троян
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
9 Кръг
15-12-2017 Делфин
ИУ
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
14.30
17-12-2017 Черноморец
Берое -2
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
15.00
17-12-2017 Чавдар Троян
Шумен
Чавдар
Троян
0
0
17.00
10 Кръг
04-12-2017 Черноморец
Чавдар Троян
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
20-12-2017 Берое -2
ИУ
Общинска
Стара Загора
0
0
16.30
23-12-2017 Шумен
Делфин
Младост
Шумен
0
0
17.00

Редовен сезон – Регион „Запад“

1 Кръг
15-10-2017 ЦСКА
Видабаскет
Румен Пейчев
София
0
0
17.00
15-10-2017 Атлетик
Академик София
Триадица
София
0
0
17.00
15-10-2017 Балкан -2
БУБА баскетбол
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
17.00
2 Кръг
22-10-2017 Рилски спортист -2
Атлетик
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
22-10-2017 БУБА баскетбол
ЦСКА
Триадица
София
0
0
17.00
22-10-2017 Академик София
Балкан -2
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
3 Кръг
29-10-2017 Балкан -2
Рилски спортист -2
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
15.00
29-10-2017 Видабаскет
БУБА баскетбол
Фестивална
Видин
0
0
17.00
29-10-2017 ЦСКА
Академик София
Румен Пейчев
София
0
0
17.00
4 Кръг
01-11-2017 Академик София
Видабаскет
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
01-11-2017 Рилски спортист -2
ЦСКА
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
02-11-2017 Атлетик
Балкан -2
Триадица
София
0
0
18.00
5 Кръг
05-11-2017 БУБА баскетбол
Академик София
Триадица
София
0
0
17.00
05-11-2017 ЦСКА
Атлетик
Румен Пейчев
София
0
0
17.00
05-11-2017 Видабаскет
Рилски спортист -2
Фестивална
Видин
0
0
17.00
6 Кръг
22-11-2017 Рилски спортист -2
БУБА баскетбол
Арена Самоков
Самоков
0
0
16.00
09-11-2017 Балкан -2
ЦСКА
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
17.00
08-11-2017 Атлетик
Видабаскет
Триадица
София
0
0
18.00
7 Кръг
12-11-2017 Академик София
Рилски спортист -2
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
12-11-2017 Видабаскет
Балкан -2
Фестивална
Видин
0
0
17.00
12-11-2017 БУБА баскетбол
Атлетик
Триадица
София
0
0
17.00
8 Кръг
19-11-2017 Видабаскет
ЦСКА
Фестивална
Видин
0
0
17.00
19-11-2017 Академик София
Атлетик
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
19-11-2017 БУБА баскетбол
Балкан -2
Триадица
София
0
0
17.00
9 Кръг
03-12-2017 Атлетик
Рилски спортист -2
Триадица
София
0
0
17.00
03-12-2017 ЦСКА
БУБА баскетбол
Румен Пейчев
София
0
0
17.00
03-12-2017 Балкан -2
Академик София
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
17.00
10 Кръг
09-12-2017 БУБА баскетбол
Видабаскет
Триадица
София
0
0
17.00
10-12-2017 Рилски спортист -2
Балкан -2
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
10-12-2017 Академик София
ЦСКА
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
11 Кръг
13-12-2017 Балкан -2
Атлетик
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
17.00
13-12-2017 Видабаскет
Академик София
Фестивална
Видин
0
0
17.00
13-12-2017 ЦСКА
Рилски спортист -2
Румен Пейчев
София
0
0
17.00
12 Кръг
17-12-2017 Академик София
БУБА баскетбол
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
17-12-2017 Атлетик
ЦСКА
Триадица
София
0
0
17.00
17-12-2017 Рилски спортист -2
Видабаскет
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
13 Кръг
20-12-2017 ЦСКА
Балкан -2
Румен Пейчев
София
0
0
17.00
29-11-2017 БУБА баскетбол
Рилски спортист -2
Триадица
София
0
0
17.00
26-11-2017 Видабаскет
Атлетик
Фестивална
Видин
0
0
17.00
14 Кръг
23-12-2017 Балкан -2
Видабаскет
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
13.00
23-12-2017 Рилски спортист -2
Академик София
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
23-12-2017 Атлетик
БУБА баскетбол
Триадица
София
0
0
17.00