Мъже – А група

Сезон 2018/19

Втора фаза

Втора четворка

1 Кръг
27-01-2019 Видабаскет
Шумен
Фестивална
Видин
0
0
17.00
28-01-2019 Шампион 2006
Рилски спортист -2
Триадица
София
0
0
16.00
2 Кръг
10-02-2019 Шумен
Шампион 2006
Младост
Шумен
0
0
17.00
10-02-2019 Рилски спортист -2
Видабаскет
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
3 Кръг
24-02-2019 Видабаскет
Шампион 2006
Фестивална
Видин
0
0
17.00
24-02-2019 Рилски спортист -2
Шумен
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
4 Кръг
10-03-2019 Шумен
Видабаскет
Младост
Шумен
0
0
17.00
10-03-2019 Рилски спортист -2
Шампион 2006
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
5 Кръг
17-03-2019 Шампион 2006
Шумен
Триадица
София
0
0
15.00
17-03-2019 Видабаскет
Рилски спортист -2
Фестивална
Видин
0
0
17.00
6 Кръг
24-03-2019 Шампион 2006
Видабаскет
ЧСУ Свети Георги
София
0
0
15.00
24-03-2019 Шумен
Рилски спортист -2
Младост
Шумен
0
0
17.00

Първа петица

1 Кръг
20-01-2019 Академик София -2
Черноморец
Спортен комплекс
Правец
0
0
20-01-2019 Чавдар Троян
ИУ
Чавдар
Троян
0
0
2 Кръг
27-01-2019 Атлетик
Чавдар Троян
Триадица
София
0
0
27-01-2019 ИУ
Академик София -2
Икономически университет
Варна
0
0
3 Кръг
03-02-2019 Черноморец
ИУ
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
03-02-2019 Академик София -2
Атлетик
Спортен комплекс
Правец
0
0
4 Кръг
10-02-2019 Чавдар Троян
Академик София -2
Чавдар
Троян
0
0
10-02-2019 Атлетик
Черноморец
Триадица
София
0
0
5 Кръг
17-02-2019 ИУ
Атлетик
Икономически университет
Варна
0
0
17-02-2019 Черноморец
Чавдар Троян
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
6 Кръг
24-02-2019 Черноморец
Академик София -2
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
24-02-2019 ИУ
Чавдар Троян
Икономически университет
Варна
0
0
7 Кръг
03-03-2019 Чавдар Троян
Атлетик
Чавдар
Троян
0
0
03-03-2019 Академик София -2
ИУ
Спортен комплекс
Правец
0
0
8 Кръг
10-03-2019 ИУ
Черноморец
Икономически университет
Варна
0
0
10-03-2019 Атлетик
Академик София -2
Триадица
София
0
0
9 Кръг
17-03-2019 Академик София -2
Чавдар Троян
Спортен комплекс
Правец
0
0
17-03-2019 Черноморец
Атлетик
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
10 Кръг
24-03-2019 Атлетик
ИУ
Триадица
София
0
0
24-03-2019 Чавдар Троян
Черноморец
Чавдар
Троян
0
0

Квалификации за Първа петица

Полуфинали – Първи мач
06-01-2019 Рилски спортист -2
Чавдар Троян
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
06-01-2019 Шумен
Шампион 2006
Младост
Шумен
0
0
17.00
Полуфинали – Втори мач
10-01-2019 Шампион 2006
Шумен
Триадица
София
0
0
16.30
10-01-2019 Чавдар Троян
Рилски спортист -2
Чавдар
Троян
0
0
18.00
Финал
13-01-2019 Чавдар Троян
Шумен
Орловец
Габрово
0
0
17.00

Редовен сезон – Изток

1 Кръг
14-10-2018 Шумен
ИУ
Младост
Шумен
0
0
17.00
14-10-2018 Чавдар Троян
Черноморец
Чавдар
Троян
0
0
17.00
2 Кръг
21-10-2018 Черноморец
Шумен
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
21-10-2018 ИУ
Чавдар Троян
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
3 Кръг
04-11-2018 Чавдар Троян
Шумен
Чавдар
Троян
0
0
17.00
04-11-2018 ИУ
Черноморец
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
4 Кръг
18-11-2018 Черноморец
Чавдар Троян
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
18-11-2018 ИУ
Шумен
Икономически университет
Варна
0
0
17.00
5 Кръг
09-12-2018 Шумен
Черноморец
Младост Шумен
Шумен
0
0
17.00
09-12-2018 Чавдар Троян
ИУ
Чавдар
Троян
0
0
17.00
6 Кръг
16-12-2018 Черноморец
ИУ
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
17.00
16-12-2018 Шумен
Чавдар Троян
Младост Шумен
Шумен
0
0
17.00

Редовен сезон – Запад

1 Кръг
14-10-2018 Атлетик
Рилски спортист -2
Триадица
София
0
0
17.00
14-10-2018 Академик София -2
Шампион 2006
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
2 Кръг
21-10-2018 Видабаскет
Академик София -2
Фестивална
Видин
0
0
17.00
21-10-2018 Шампион 2006
Атлетик
ЧСУ Свети Георги
София
0
0
17.00
3 Кръг
28-10-2018 Атлетик
Видабаскет
Триадица
София
0
0
17.00
28-10-2018 Рилски спортист -2
Шампион 2006
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
4 Кръг
04-11-2018 Видабаскет
Рилски спортист -2
Фестивална
Видин
0
0
17.00
04-11-2018 Академик София -2
Атлетик
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
5 Кръг
11-11-2018 Шампион 2006
Видабаскет
ЧСУ Свети Георги
София
0
0
17.00
11-11-2018 Рилски спортист -2
Академик София -2
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
6 Кръг
18-11-2018 Шампион 2006
Академик София -2
ЧСУ Свети Георги
София
0
0
17.00
18-11-2018 Рилски спортист -2
Атлетик
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
7 Кръг
25-11-2018 Атлетик
Шампион 2006
Триадица
София
0
0
17.00
25-11-2018 Академик София -2
Видабаскет
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00
8 Кръг
02-12-2018 Видабаскет
Атлетик
Фестивална
Видин
0
0
17.00
02-12-2018 Шампион 2006
Рилски спортист -2
ЧСУ Свети Георги
София
0
0
17.00
9 Кръг
09-12-2018 Атлетик
Академик София -2
Триадица
София
0
0
17.00
09-12-2018 Рилски спортист -2
Видабаскет
Арена Самоков
Самоков
0
0
17.00
10 Кръг
16-12-2018 Видабаскет
Шампион 2006
Фестивална
Видин
0
0
17.00
16-12-2018 Академик София -2
Рилски спортист -2
Спортен комплекс
Правец
0
0
17.00