Кадети (16)

Сезон 2019/20

Баражи за класиране на републиканско първенство

1 Мач
22-07-2020 Чавдар Троян (16)
Дунав Русе (16)
Чавдар
Троян
57
60
28-07-2020 Славия (16)
Чардафон Орловец (16)
Триадица
София
64
45
29-07-2020 Сливен баскет (16)
Рилски спортист (16)
Васил Левски
Сливен
46
70
04-08-2020 Шумен (16)
Септември (16)
Младост
Шумен
54
77
2 Мач
24-07-2020 Дунав Русе (16)
Чавдар Троян (16)
Дунав
Русе
53
46
01-08-2020 Рилски спортист (16)
Сливен баскет (16)
Арена Самоков
Самоков
57
36
03-08-2020 Чардафон Орловец (16)
Славия (16)
Орловец
Габрово
54
59
06-08-2020 Септември (16)
Шумен (16)
Триадица
София
84
46

Елитна група | Изток | II етап

1 Кръг
15-02-2020 Академик Бултекс 99 (16)
Чардафон Орловец (16)
СИЛА
Пловдив
95
69
15-02-2020 Черно море Тича (16)
Несебър (16)
Христо Борисов
Варна
63
61
15-02-2020 Делфин (16)
Шумен (16)
СИЛА
Пловдив
64
48
15-02-2020 Дунав Русе (16)
Сливен баскет (16)
Христо Борисов
Варна
78
54
2 Кръг
16-02-2020 Несебър (16)
Дунав Русе (16)
Христо Борисов
Варна
72
66
16-02-2020 Чардафон Орловец (16)
Делфин (16)
СИЛА
Пловдив
57
61
16-02-2020 Сливен баскет (16)
Черно море Тича (16)
Христо Борисов
Варна
32
85
16-02-2020 Шумен (16)
Академик Бултекс 99 (16)
СИЛА
Пловдив
61
94
3 Кръг*
14-03-2020 Несебър (16)
Чардафон (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
отменен
19-03-2020 Дунав Русе 2016 (16)
Академик Бултекс (16)
Дунав
Русе
отменен
14-03-2020 Сливен баскет (16)
Шумен (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
отменен
19-03-2020 Черно море Тича (16)
Делфин Бургас (16)
Дунав
Русе
отменен
4 Кръг*
15-03-2020 Чардафон (16)
Сливен баскет (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
отменен
20-03-2020 Академик Бултекс (16)
Черно море Тича (16)
Дунав
Русе
отменен
15-03-2020 Шумен (16)
Несебър (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
отменен
20-03-2020 Делфин Бургас (16)
Дунав Русе 2016 (16)
Дунав
Русе
отменен

Временно класиране*

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Академик Бултекс 99 (16) 1 1 0 95:69 2 1 1 0 94:61 2 2 2 0 189:130 59 4
2 Черно море Тича (16) 1 1 0 63:61 2 1 1 0 85:32 2 2 2 0 148:93 55 4
3 Делфин (16) 1 1 0 64:48 2 1 1 0 61:57 2 2 2 0 125:105 20 4
4 Дунав Русе (16) 1 1 0 78:54 2 1 0 1 66:72 1 2 1 1 144:126 18 3
5 Несебър (16) 1 1 0 72:66 2 1 0 1 61:63 1 2 1 1 133:129 4 3
6 Чардафон Орловец (16) 1 0 1 57:61 1 1 0 1 69:95 1 2 0 2 126:156 -30 2
7 Шумен (16) 1 0 1 61:94 1 1 0 1 48:64 1 2 0 2 109:158 -49 2
8 Сливен баскет (16) 1 0 1 32:85 1 1 0 1 54:78 1 2 0 2 86:163 -77 2

* – поради пандемията от COVID-19 заключителният етап в Елитна група – Изток е прекратен и крайно класиране няма да бъде излъчено. Всички отбори придобиват право за участие в квалификациите за финалите на републиканско първенство

Елитна група | Североизток, Редовен сезон

1 Кръг
19-10-2019 Чардафон (16)
Шумен (16)
Орловец
Габрово
76
48
20-10-2019 Дунав Русе (16)
Черно море Тича (16)
Дунав
Русе
47
72
2 Кръг
25-10-2019 Черно море Тича (16)
Чардафон (16)
Христо Борисов
Варна
67
62
27-10-2019 Шумен (16)
Дунав Русе (16)
Младост
Шумен
79
83
сл. пр.
3 Кръг
09-11-2019 Шумен (16)
Черно море Тича (16)
Младост
Шумен
35
100
23-11-2019 Дунав Русе (16)
Чардафон (16)
Дунав
Русе
83
75
4 Кръг
16-11-2019 Черно море Тича (16)
Дунав Русе (16)
Христо Борисов
Варна
96
64
22-11-2019 Шумен (16)
Чардафон (16)
Младост
Шумен
32
71
5 Кръг
28-11-2019 Дунав Русе (16)
Шумен (16)
Дунав
Русе
72
51
30-11-2019 Чардафон (16)
Черно море Тича (16)
Орловец
Габрово
49
70
6 Кръг
08-12-2019 Черно море Тича (16)
Шумен (16)
Христо Борисов
Варна
89
39
09-12-2019 Чардафон (16)
Дунав Русе (16)
Орловец
Габрово
66
62

Временно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Черно море Тича (16) 3 3 0 252:165 6 3 3 0 242:131 6 6 6 0 494:296 198 12
2 Дунав Русе (16) 3 2 1 202:198 5 3 1 2 209:241 4 6 3 3 411:439 -28 9
3 Чардафон (16) 3 2 1 191:180 5 3 1 2 208:182 4 6 3 3 399:362 37 9
4 Шумен (16) 3 0 3 146:254 3 3 0 3 138:237 3 6 0 6 284:491 -207 6