Момичета (12)

Сезон 2019/20

Регион Добруджа | Заключителен етап 1/5 място

1 Кръг
05-02-2020 Вълци Разград (12)
Светкавица (12)
Дечко Стефанов
Търговище
14
73
05-02-2020 Спартак Варна (12)
Шумен (12)
Дечко Стефанов
Търговище
31
46
05-02-2020 Дунав Русе (12)
Вълци Разград (12)
Дечко Стефанов
Търговище
32
21
05-02-2020 Спартак Варна (12)
Светкавица (12)
Дечко Стефанов
Търговище
18
53
05-02-2020 Шумен (12)
Дунав Русе (12)
Дечко Стефанов
Търговище
32
24
2 Кръг
06-03-2020 Шумен (12)
Вълци Разград (12)
Младост
Шумен
73
46
06-03-2020 Дунав Русе (12)
Спартак Варна (12)
Младост
Шумен
54
19
06-03-2020 Светкавица (12)
Шумен (12)
Младост
Шумен
80
53
06-03-2020 Вълци Разград (12)
Спартак Варна (12)
Младост
Шумен
57
31
06-03-2020 Светкавица (12)
Дунав Русе (12)
Младост
Шумен
45
41

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Светкавица (12) 2 2 0 125:94 4 2 2 0 126:32 4 4 4 0 251:126 125 8
2 Шумен (12) 2 2 0 105:70 4 2 1 1 99:111 3 4 3 1 204:181 23 7
3 Дунав Русе (12) 2 2 0 86:40 4 2 0 2 65:77 2 4 2 2 151:117 34 6
4 Вълци Разград (12) 2 1 1 71:104 3 2 0 2 67:105 2 4 1 3 138:209 -71 5
5 Спартак Варна (12) 2 0 2 49:99 2 2 0 2 50:111 2 4 0 4 99:210 -111 4

Регион „Добруджа“, А група | Редовен сезон

1 Кръг
27-10-2019 Черно море Одесос (12)
Спартак Варна (12)
Локомотив
Варна
24
26
27-10-2019 Вихър 2002 (12)
Шумен (12)
Локомотив
Варна
14
58
27-10-2019 Ънстопабъл (12)
Черно море Одесос (12)
Локомотив
Варна
8
35
27-10-2019 Спартак Варна (12)
Шумен (12)
Локомотив
Варна
18
48
27-10-2019 Ънстопабъл (12)
Вихър 2002 (12)
Локомотив
Варна
26
24
2 Кръг
23-11-2019 Шумен (12)
Ънстопабъл (12)
Младост
Шумен
80
11
23-11-2019 Черно море Одесос (12)
Вихър 2002 (12)
Младост
Шумен
49
4
23-11-2019 Спартак Варна (12)
Ънстопабъл (12)
Младост
Шумен
35
16
23-11-2019 Шумен (12)
Черно море Одесос (12)
Младост
Шумен
69
16
23-11-2019 Вихър 2002 (12)
Спартак Варна (12)
Младост
Шумен
5
55

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Шумен (12) 2 2 0 149:27 4 2 2 0 106:32 4 4 4 0 255:59 196 8
2 Спартак Варна (12) 2 1 1 53:64 3 2 2 0 81:29 4 4 3 1 134:93 41 7
3 Черно море Одесос (12) 2 1 1 73:30 3 2 1 1 51:77 3 4 2 2 124:107 17 6
4 Ънстопабъл (12) 2 1 1 34:59 3 2 0 2 27:115 2 4 1 3 61:174 -113 5
5 Вихър 2002 (12) 2 0 2 19:113 2 2 0 2 28:75 2 4 0 4 47:188 -141 4

Легенда: 00 – класира се за Топ 5