Момичета (12)

Сезон 2019/20

Финали на републиканско първенство

Група В

1 Кръг
23-07-2020 Левски (12)
Светкавица (12)
Арена Самоков
Самоков
56
29
23-07-2020 Яворов (12)
Локомотив София (12)
Арена Самоков
Самоков
31
46
23-07-2020 Дунав Русе (12)
Шумен (12)
Арена Самоков
Самоков
45
33
2 Кръг
23-07-2020 Светкавица (12)
Яворов (12)
Арена Самоков
Самоков
40
28
23-07-2020 Шумен (12)
Левски (12)
Арена Самоков
Самоков
23
54
23-07-2020 Локомотив София (12)
Дунав Русе (12)
Арена Самоков
Самоков
39
26
3 Кръг
24-07-2020 Шумен (12)
Светкавица (12)
Арена Самоков
Самоков
35
62
24-07-2020 Дунав Русе (12)
Яворов (12)
Арена Самоков
Самоков
28
26
24-07-2020 Левски (12)
Локомотив София (12)
Арена Самоков
Самоков
27
24
4 Кръг
24-07-2020 Светкавица (12)
Дунав Русе (12)
Арена Самоков
Самоков
39
30
24-07-2020 Локомотив София (12)
Шумен (12)
Арена Самоков
Самоков
36
28
24-07-2020 Яворов (12)
Левски (12)
Арена Самоков
Самоков
16
58
5 Кръг
25-07-2020 Локомотив София (12)
Светкавица (12)
Арена Самоков
Самоков
39
22
25-07-2020 Левски (12)
Дунав Русе (12)
Арена Самоков
Самоков
56
19
25-07-2020 Шумен (12)
Яворов (12)
Арена Самоков
Самоков
34
36

Класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Левски (12) 3 3 0 139:72 6 2 2 0 112:39 4 5 5 0 251:111 140 10
2 Локомотив София (12) 3 3 0 114:76 6 2 1 1 70:58 3 5 4 1 184:134 50 9
3 Светкавица (12) 2 2 0 79:58 4 3 1 2 113:130 4 5 3 2 192:188 4 8
4 Дунав Русе (12) 2 2 0 73:59 4 3 0 3 75:134 3 5 2 3 148:193 -45 7
5 Яворов (12) 2 0 2 47:104 2 3 1 2 90:102 4 5 1 4 137:206 -69 6
6 Шумен (12) 3 0 3 92:152 3 2 0 2 61:81 2 5 0 5 153:233 -80 5

Полуфинали за 9/12 място

25-07-2020 Пирин Гоце Делчев (12)
Шумен (12)
Арена Самоков
Самоков
31
28
25-07-2020 Яворов (12)
Славия (12)
Арена Самоков
Самоков
17
32

Мач за 11/12 място

26-07-2020 Шумен (12)
Яворов (12)
Арена Самоков
Самоков
29
36

Квалификации за републиканско първенство | зона Търговище

1 Кръг
10-07-2020 Светкавица (12)
Дунав Русе (12)
Дечко Стефанов
Търговище
41
20
2 Кръг
10-07-2020 Дунав Русе (12)
Шумен (12)
Дечко Стефанов
Търговище
58
37
3 Кръг
10-07-2020 Шумен (12)
Светкавица (12)
Дечко Стефанов
Търговище
29
52

Класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Светкавица (12)* 1 1 0 41:20 2 1 1 0 52:29 2 2 2 0 93:49 44 4
2 Дунав Русе (12)* 1 1 0 58:37 2 1 0 1 20:41 1 2 1 1 78:78 0 3
3 Шумен (12)* 1 0 1 29:52 1 1 0 1 37:58 1 2 0 2 66:110 -44 2

* – класира се финали на републиканско първенство

Регион Добруджа | Заключителен етап 1/5 място

1 Кръг
05-02-2020 Вълци Разград (12)
Светкавица (12)
Дечко Стефанов
Търговище
14
73
05-02-2020 Спартак Варна (12)
Шумен (12)
Дечко Стефанов
Търговище
31
46
05-02-2020 Дунав Русе (12)
Вълци Разград (12)
Дечко Стефанов
Търговище
32
21
05-02-2020 Спартак Варна (12)
Светкавица (12)
Дечко Стефанов
Търговище
18
53
05-02-2020 Шумен (12)
Дунав Русе (12)
Дечко Стефанов
Търговище
32
24
2 Кръг
06-03-2020 Шумен (12)
Вълци Разград (12)
Младост
Шумен
73
46
06-03-2020 Дунав Русе (12)
Спартак Варна (12)
Младост
Шумен
54
19
06-03-2020 Светкавица (12)
Шумен (12)
Младост
Шумен
80
53
06-03-2020 Вълци Разград (12)
Спартак Варна (12)
Младост
Шумен
57
31
06-03-2020 Светкавица (12)
Дунав Русе (12)
Младост
Шумен
45
41

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Светкавица (12) 2 2 0 125:94 4 2 2 0 126:32 4 4 4 0 251:126 125 8
2 Шумен (12) 2 2 0 105:70 4 2 1 1 99:111 3 4 3 1 204:181 23 7
3 Дунав Русе (12) 2 2 0 86:40 4 2 0 2 65:77 2 4 2 2 151:117 34 6
4 Вълци Разград (12) 2 1 1 71:104 3 2 0 2 67:105 2 4 1 3 138:209 -71 5
5 Спартак Варна (12) 2 0 2 49:99 2 2 0 2 50:111 2 4 0 4 99:210 -111 4

Регион „Добруджа“, А група | Редовен сезон

1 Кръг
27-10-2019 Черно море Одесос (12)
Спартак Варна (12)
Локомотив
Варна
24
26
27-10-2019 Вихър 2002 (12)
Шумен (12)
Локомотив
Варна
14
58
27-10-2019 Ънстопабъл (12)
Черно море Одесос (12)
Локомотив
Варна
8
35
27-10-2019 Спартак Варна (12)
Шумен (12)
Локомотив
Варна
18
48
27-10-2019 Ънстопабъл (12)
Вихър 2002 (12)
Локомотив
Варна
26
24
2 Кръг
23-11-2019 Шумен (12)
Ънстопабъл (12)
Младост
Шумен
80
11
23-11-2019 Черно море Одесос (12)
Вихър 2002 (12)
Младост
Шумен
49
4
23-11-2019 Спартак Варна (12)
Ънстопабъл (12)
Младост
Шумен
35
16
23-11-2019 Шумен (12)
Черно море Одесос (12)
Младост
Шумен
69
16
23-11-2019 Вихър 2002 (12)
Спартак Варна (12)
Младост
Шумен
5
55

Класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Шумен (12) 2 2 0 149:27 4 2 2 0 106:32 4 4 4 0 255:59 196 8
2 Спартак Варна (12) 2 1 1 53:64 3 2 2 0 81:29 4 4 3 1 134:93 41 7
3 Черно море Одесос (12) 2 1 1 73:30 3 2 1 1 51:77 3 4 2 2 124:107 17 6
4 Ънстопабъл (12) 2 1 1 34:59 3 2 0 2 27:115 2 4 1 3 61:174 -113 5
5 Вихър 2002 (12) 2 0 2 19:113 2 2 0 2 28:75 2 4 0 4 47:188 -141 4

Легенда: 00 – класира се за Топ 5