Момичета (14)

Сезон 2019/20

Регион Добруджа | Заключителен етап 1/5 място

1 Кръг
09-02-2020 Шумен (14)
Дунав Русе (14)
Дръстър
Силистра
36
63
09-02-2020 Доростол (14)
Светкавица (14)
Дръстър
Силистра
30
81
09-02-2020 Черно море Одесос (14)
Дунав Русе (14)
Дръстър
Силистра
12
81
09-02-2020 Светкавица (14)
Шумен (14)
Дръстър
Силистра
55
36
09-02-2020 Черно море Одесос (14)
Доростол (14)
Дръстър
Силистра
37
52
2 Кръг*
08-03-2020 Доростол (14)
Шумен (14)
Дунав
Русе
0
0
отменен
08-03-2020 Светкавица (14)
Черно море Одесос (14)
Дунав
Русе
0
0
отменен
08-03-2020 Дунав Русе (14)
Доростол (14)
Дунав
Русе
0
0
отменен
08-03-2020 Шумен (14)
Черно море Одесос (14)
Дунав
Русе
0
0
отменен
08-03-2020 Дунав Русе (14)
Светкавица (14)
Дунав
Русе
0
0
отменен

Временно класиране*

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Дунав Русе (14) 0 0 0 0:0 0 2 2 0 144:48 4 2 2 0 144:48 96 4
2 Светкавица (14) 1 1 0 55:36 2 1 1 0 81:30 2 2 2 0 136:66 70 4
3 Доростол (14) 1 0 1 30:81 1 1 1 0 52:37 2 2 1 1 82:118 -36 3
4 Шумен (14) 1 0 1 36:63 1 1 0 1 36:55 1 2 0 2 72:118 -46 2
5 Черно море Одесос (14) 2 0 2 49:133 2 0 0 0 0:0 0 2 0 2 49:133 -84 2

* – поради пандемията от COVID-19 заключителният етап в регион „Добруджа“ е прекратен и крайно класиране няма да бъде излъчено.

Регион „Добруджа“, Б група | Редовен Сезон

1 Кръг
20-11-2019 Преслав (14)
Вълци Разград (14)
Дунав
Русе
8
41
20-11-2019 Шумен (14)
Преслав (14)
Дунав
Русе
62
3
16-10-2019 Дунав Русе (14)
Вълци Разград (14)
Дунав
Русе
94
17
16-10-2019 Светкавица (14)
Дунав Русе (14)
Дунав
Русе
47
67
16-10-2019 Шумен (14)
Светкавица (14)
Дунав
Русе
36
71
2 Кръг
16-10-2019 Вълци Разград (14)
Шумен (14)
Дечко Стефанов
Търговище
36
59
20-11-2019 Светкавица (14)
Преслав (14)
Дечко Стефанов
Търговище
78
8
20-11-2019 Преслав (14)
Дунав Русе (14)
Дечко Стефанов
Търговище
11
104
20-11-2019 Вълци Разград (14)
Светкавица (14)
Дечко Стефанов
Търговище
12
94
20-11-2019 Дунав Русе (14)
Шумен (14)
Дечко Стефанов
Търговище
19
58

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Дунав Русе (14) 2 2 0 152:36 4 2 2 0 171:58 4 4 4 0 323:94 229 8
2 Светкавица (14) 2 1 1 125:75 3 2 2 0 165:48 4 4 3 1 290:123 167 7
3 Шумен (14) 2 1 1 98:74 3 2 1 1 78:94 3 4 2 2 176:168 8 6
4 Вълци Разград (14) 2 0 2 48:153 2 2 1 1 58:102 3 4 1 3 106:255 -149 5
5 Преслав (14) 2 0 2 19:145 2 2 0 2 11:140 2 4 0 4 30:285 -255 4

Легенда: 00 – класира се за Топ 5