Момчета (12)

Сезон 2019/20

ПЪРВИ ОТБОР

Финали на републиканско първенство

Група А

1 Кръг
25-07-2020 Шумен (12)
Спартак Плевен (12)
Триадица
София
50
54
25-07-2020 Светкавица (12)
БУБА баскетбол (12)
Триадица
София
58
63
25-07-2020 Берое (12)
Рилски спортист (12)
Триадица
София
86
34
2 Кръг
25-07-2020 Спартак Плевен (12)
Светкавица (12)
Триадица
София
44
56
25-07-2020 Рилски спортист (12)
Шумен (12)
Триадица
София
22
59
25-07-2020 БУБА баскетбол (12)
Берое (12)
Триадица
София
41
60
3 Кръг
26-07-2020 Рилски спортист (12)
Спартак Плевен (12)
Триадица
София
42
58
26-07-2020 Берое (12)
Светкавица (12)
Триадица
София
45
29
26-07-2020 Шумен (12)
БУБА баскетбол (12)
Триадица
София
45
63
4 Кръг
26-07-2020 Спартак Плевен (12)
Берое (12)
Триадица
София
42
87
26-07-2020 БУБА баскетбол (12)
Рилски спортист (12)
Триадица
София
64
36
26-07-2020 Светкавица (12)
Шумен (12)
Триадица
София
48
33
5 Кръг
27-07-2020 БУБА баскетбол (12)
Спартак Плевен (12)
Триадица
София
47
34
27-07-2020 Шумен (12)
Берое (12)
Триадица
София
36
68
27-07-2020 Рилски спортист (12)
Светкавица (12)
Триадица
София
28
53

Класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Берое (12) 2 2 0 131:63 4 3 3 0 215:119 6 5 5 0 346:182 164 10
2 БУБА баскетбол (12) 3 2 1 152:130 5 2 2 0 126:103 4 5 4 1 278:233 45 9
3 Светкавица (12) 2 1 1 106:96 3 3 2 1 138:117 5 5 3 2 244:213 31 8
4 Спартак Плевен (12) 2 0 2 86:143 2 3 2 1 146:139 5 5 2 3 232:282 -50 7
5 Шумен (12) 3 0 3 131:185 3 2 1 1 92:70 3 5 1 4 223:255 -32 6
6 Рилски спортист (12) 3 0 3 92:170 3 2 0 2 70:150 2 5 0 5 162:320 -158 5

Полуфинали за 9/12 място

27-07-2020 Шумен (12)
Тунджа Ямбол (12)
Румен Пейчев
София
57
39
27-07-2020 Славия (12)
Рилски спортист (12)
Румен Пейчев
София
41
38

Мач за 9/10 място

28-07-2020 Шумен (12)
Славия (12)
Румен Пейчев
София
52
27

Квалификации за републиканско първенство | зона Плевен

1 Кръг
11-07-2020 Спартак Плевен (12)
Шумен (12)
Балканстрой
Плевен
61
64
11-07-2020 Левски (12)
Дунав 2007 Русе (12)
Балканстрой
Плевен
28
48
2 Кръг
11-07-2020 Шумен (12)
Левски (12)
Балканстрой
Плевен
72
17
11-07-2020 Дунав 2007 Русе (12)
Спартак Плевен (12)
Балканстрой
Плевен
26
94
3 Кръг
12-07-2020 Дунав 2007 Русе (12)
Шумен (12)
Балканстрой
Плевен
44
59
12-07-2020 Спартак Плевен (12)
Левски (12)
Балканстрой
Плевен
66
40

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Шумен (12) 1 1 0 72:17 2 2 2 0 123:105 4 3 3 0 195:122 73 6
2 Спартак Плевен (12) 2 1 1 127:104 3 1 1 0 94:26 2 3 2 1 221:130 91 5
3 Дунав 2007 Русе (12) 2 0 2 70:153 2 1 1 0 48:28 2 3 1 2 118:181 -63 4
4 Левски (12) 1 0 1 28:48 1 2 0 2 57:138 2 3 0 3 85:186 -101 3

Регион Добруджа | Заключителен етап 1/7 място

1 Кръг
18-01-2020 Черно море Тича (12)
Ънстопабъл (12)
Добротица
Добрич
83
44
18-01-2020 Светкавица (12)
Стар баскет (12)
Добротица
Добрич
58
17
18-01-2020 Доростол (12)
Черно море Тича (12)
Добротица
Добрич
39
69
18-01-2020 Ънстопабъл (12)
Светкавица (12)
Добротица
Добрич
31
51
18-01-2020 Стар баскет (12)
Доростол (12)
Добротица
Добрич
24
59
2 Кръг
11-02-2020 Черно море Тича (12)
Шумен (12)
Христо Борисов
Варна
83
27
11-02-2020 Стар баскет (12)
Дунав Русе (12)
Христо Борисов
Варна
46
38
11-02-2020 Шумен (12)
Ънстопабъл (12)
Христо Борисов
Варна
65
53
11-02-2020 Дунав Русе (12)
Черно море Тича (12)
Христо Борисов
Варна
14
114
11-02-2020 Ънстопабъл (12)
Стар баскет (12)
Христо Борисов
Варна
64
21
3 Кръг
04-03-2020 Шумен (12)
Стар баскет (12)
Дечко Стефанов
Търговище
43
25
04-03-2020 Доростол (12)
Дунав Русе (12)
Дечко Стефанов
Търговище
59
11
04-03-2020 Стар баскет (12)
Черно море Тича (12)
Дечко Стефанов
Търговище
21
96
04-03-2020 Светкавица (12)
Дунав Русе (12)
Дечко Стефанов
Търговище
63
14
04-03-2020 Доростол (12)
Шумен (12)
Дечко Стефанов
Търговище
36
48
04-03-2020 Черно море Тича (12)
Светкавица (12)
Дечко Стефанов
Търговище
67
48
4 Кръг*
25-03-2020 Светкавица (12)
Доростол (12)
Дунав
Русе
отменен
25-03-2020 Дунав Русе (12)
Шумен (12)
Дунав
Русе
отменен
25-03-2020 Ънстопабъл (12)
Доростол (12)
Дунав
Русе
отменен
25-03-2020 Шумен (12)
Светкавица (12)
Дунав
Русе
отменен
25-03-2020 Дунав Русе (12)
Ънстопабъл (12)
Дунав
Русе
отменен

Временно класиране*

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Черно море Тича (12) 3 3 0 233:119 6 3 3 0 279:74 6 6 6 0 512:193 319 12
2 Светкавица (12) 2 2 0 121:31 4 2 1 1 99:98 3 4 3 1 220:129 91 7
3 Шумен (12) 2 2 0 108:78 4 2 1 1 75:119 3 4 3 1 183:197 -14 7
4 Стар баскет (12) 3 1 2 91:193 4 3 0 3 63:165 3 6 1 5 154:358 -204 7
5 Доростол (12) 3 1 2 134:128 4 1 1 0 59:24 2 4 2 2 193:152 41 6
6 Ънстопабъл (12) 2 1 1 95:72 3 2 0 2 97:148 2 4 1 3 192:220 -28 5
7 Дунав Русе (12) 1 0 1 14:114 1 3 0 3 63:168 3 4 0 4 77:282 -205 4

* – поради пандемията от COVID-19 заключителният етап в регион „Добруджа“ е прекратен и крайно класиране няма да бъде излъчено. Всички отбори от първата седмица придобиват право за участие в квалификациите за финалите на републиканско първенство

Регион „Добруджа“, А група | Редовен сезон

1 Кръг
26-10-2019 Черно море Тича (12)
Ънстопабъл (12)
Христо Борисов
Варна
59
40
26-10-2019 Дунав 2007 Русе (12)
Шумен (12)
Христо Борисов
Варна
42
49
26-10-2019 Черно море Тича (12)
Светкавица (12)
Христо Борисов
Варна
59
31
26-10-2019 Ънстопабъл (12)
Шумен (12)
Христо Борисов
Варна
38
32
26-10-2019 Светкавица (12)
Дунав 2007 Русе (12)
Христо Борисов
Варна
74
40
2 Кръг
29-11-2019 Шумен (12)
Черно море Тича (12)
Младост
Шумен
27
82
29-11-2019 Светкавица (12)
Ънстопабъл (12)
Младост
Шумен
38
36
29-11-2019 Дунав 2007 Русе (12)
Черно море Тича (12)
Младост
Шумен
19
104
29-11-2019 Шумен (12)
Светкавица (12)
Младост
Шумен
60
62
29-11-2019 Ънстопабъл (12)
Дунав 2007 Русе (12)
Младост
Шумен
44
31

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Черно море Тича (12) 2 2 0 118:71 4 2 2 0 186:46 4 4 4 0 304:117 187 8
2 Светкавица (12) 2 2 0 112:76 4 2 1 1 93:119 3 4 3 1 205:195 10 7
3 Ънстопабъл (12) 2 2 0 82:63 4 2 0 2 76:97 2 4 2 2 158:160 -2 6
4 Шумен (12) 2 0 2 87:144 2 2 1 1 81:80 3 4 1 3 168:224 -56 5
5 Дунав 2007 Русе (12) 2 0 2 61:153 2 2 0 2 71:118 2 4 0 4 132:271 -139 4

ВТОРИ ОТБОР

Регион „Добруджа“, Б група | Редовен сезон

1 Кръг
25-10-2019 Дунав Русе (12)
Вълци Разград (12)
Дунав
Русе
37
35
25-10-2019 Черно море Тича (12) -2
Шумен (12) -2
Дунав
Русе
43
25
25-10-2019 Доростол (12)
Вълци Разград (12)
Дунав
Русе
53
15
25-10-2019 Черно море Тича (12) -2
Дунав Русе (12)
Дунав
Русе
45
30
25-10-2019 Шумен (12) -2
Доростол (12)
Дунав
Русе
4
58
2 Кръг
27-11-2019 Вълци Разград (12)
Шумен (12) -2
Младост
Шумен
33
21
27-11-2019 Дунав Русе (12)
Доростол (12)
Младост
Шумен
14
51
27-11-2019 Вълци Разград (12)
Черно море Тича (12) -2
Младост
Шумен
42
50
27-11-2019 Шумен (12) -2
Дунав Русе (12)
Младост
Шумен
27
51
27-11-2019 Доростол (12)
Черно море Тича (12) -2
Младост
Шумен
44
24

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Доростол (12) 2 2 0 97:39 4 2 2 0 109:18 4 4 4 0 206:57 149 8
2 Черно море Тича (12) -2 2 2 0 88:55 4 2 1 1 74:86 3 4 3 1 162:141 21 7
3 Дунав Русе (12) 2 1 1 51:86 3 2 1 1 81:72 3 4 2 2 132:158 -26 6
4 Вълци Разград (12) 2 1 1 75:71 3 2 0 2 50:90 2 4 1 3 125:161 -36 5
5 Шумен (12) -2 2 0 2 31:109 2 2 0 2 46:76 2 4 0 4 77:185 -108 4