Момчета (14)

Сезон 2019/20

Финали на републиканско първенство

Група B

1 Кръг
15-08-2020 Шумен (14)
БУБА баскетбол (14)
Георги Христов
Ботевград
45
100
15-08-2020 Делфин (14)
Академик Бултекс 99 (14)
Георги Христов
Ботевград
45
97
15-08-2020 Черно море Тича (14)
Рилски спортист (14)
Георги Христов
Ботевград
60
79
2 Кръг
16-08-2020 БУБА баскетбол (14)
Делфин (14)
Арена Ботевград
Ботевград
80
52
16-08-2020 Рилски спортист (14)
Шумен (14)
Арена Ботевград
Ботевград
61
42
16-08-2020 Академик Бултекс 99 (14)
Черно море Тича (14)
Арена Ботевград
Ботевград
75
58
3 Кръг
16-08-2020 Рилски спортист (14)
БУБА баскетбол (14)
Арена Ботевград
Ботевград
58
92
16-08-2020 Черно море Тича (14)
Делфин (14)
Арена Ботевград
Ботевград
48
83
16-08-2020 Шумен (14)
Академик Бултекс 99 (14)
Арена Ботевград
Ботевград
27
87
4 Кръг
17-08-2020 БУБА баскетбол (14)
Черно море Тича (14)
Георги Христов
Ботевград
93
39
17-08-2020 Академик Бултекс 99 (14)
Рилски спортист (14)
Георги Христов
Ботевград
71
53
17-08-2020 Делфин (14)
Шумен (14)
Георги Христов
Ботевград
69
39
5 Кръг
17-08-2020 Академик Бултекс 99 (14)
БУБА баскетбол (14)
Георги Христов
Ботевград
79
76
17-08-2020 Шумен (14)
Черно море Тича (14)
Георги Христов
Ботевград
20
0
17-08-2020 Рилски спортист (14)
Делфин (14)
Георги Христов
Ботевград
91
68

Класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Академик Бултекс 99 (14) 3 3 0 225:187 6 2 2 0 184:72 4 5 5 0 409:259 150 10
2 БУБА баскетбол (14) 2 2 0 173:91 4 3 2 1 268:182 5 5 4 1 441:273 168 9
3 Рилски спортист (14) 3 2 1 210:202 5 2 1 1 132:131 3 5 3 2 342:333 9 8
4 Делфин (14) 2 1 1 114:136 3 3 1 2 203:219 4 5 2 3 317:355 -38 7
5 Шумен (14) 3 1 2 92:187 4 2 0 2 81:130 2 5 1 4 173:317 -144 6
6 Черно море Тича (14) 2 0 2 108:162 2 3 0 3 97:188 3 5 0 5 205:350 -145 4

Баражи за класиране на републиканско първенство

1 Мач
04-08-2020 Шумен (14)
Септември (14)
Младост
Шумен
75
66
10-08-2020 Чавдар Троян (14)
Тунджа Ямбол (14)
Чавдар
Троян
65
64
2 Мач
06-08-2020 Септември (14)
Шумен (14)
Септември
София
42
63
12-08-2020 Тунджа Ямбол (14)
Чавдар Троян (14)
Диана
Ямбол
85
49

Елитна група | Изток | II етап

1 Кръг
22-02-2020 Доростол (14)
Делфин (14)
Дръстър
Силистра
96
71
22-02-2020 Дунав Русе (14)
Тунджа Ямбол (14)
Дръстър
Силистра
77
59
27-02-2020 Академик Бултекс 99 (14)
Черно море Тича (14)
СУ Васил Левски
Пловдив
79
45
27-02-2020 Несебър (14)
Шумен (14)
СУ Васил Левски
Пловдив
72
61
2 Кръг
23-02-2020 Делфин (14)
Дунав Русе (14)
Дръстър
Силистра
55
74
23-02-2020 Тунджа Ямбол (14)
Доростол (14)
Дръстър
Силистра
23
119
28-02-2020 Черно море Тича (14)
Несебър (14)
СУ Васил Левски
Пловдив
64
34
28-02-2020 Шумен (14)
Академик Бултекс 99 (14)
СУ Васил Левски
Пловдив
38
99
3 Кръг*
27-03-2020 Дунав Русе (14)
Академик Бултекс 99 (14)
Дунав
Русе
0
0
отменен
27-03-2020 Делфин (14)
Черно море Тича (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
отменен
27-03-2020 Тунджа Ямбол (14)
Шумен (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
отменен
27-03-2020 Доростол (14)
Несебър (14)
Дунав
Русе
0
0
отменен
4 Кръг*
28-03-2020 Черно море Тича (14)
Тунджа Ямбол (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
отменен
28-03-2020 Шумен (14)
Делфин (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
отменен
28-03-2020 Несебър (14)
Дунав Русе (14)
Дунав
Русе
0
0
отменен
28-03-2020 Академик Бултекс 99 (14)
Доростол (14)
Дунав
Русе
0
0
отменен

Временно класиране*

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Доростол (14) 1 1 0 96:71 2 1 1 0 119:23 2 2 2 0 215:94 121 4
2 Академик Бултекс 99 (14) 1 1 0 79:45 2 1 1 0 99:38 2 2 2 0 178:83 95 4
3 Дунав Русе (14) 1 1 0 77:59 2 1 1 0 74:55 2 2 2 0 151:114 37 4
4 Черно море Тича (14) 1 1 0 64:34 2 1 0 1 45:79 1 2 1 1 109:113 -4 3
5 Несебър (14) 1 1 0 72:61 2 1 0 1 34:64 1 2 1 1 106:125 -19 3
6 Делфин (14) 1 0 1 55:74 1 1 0 1 71:96 1 2 0 2 126:170 -44 2
7 Шумен (14) 1 0 1 38:99 1 1 0 1 61:72 1 2 0 2 99:171 -72 2
8 Тунджа Ямбол (14) 1 0 1 23:119 1 1 0 1 59:77 1 2 0 2 82:196 -114 2

* – поради пандемията от COVID-19 заключителният етап в Елитна група – Изток е прекратен и крайно класиране няма да бъде излъчено. Всички отбори придобиват право за участие в квалификациите за финалите на републиканско първенство

Елитна група | Североизток, Редовен сезон

1 Кръг
20-10-2019 Черно море Тича (14)
Шумен (14)
Христо Борисов
Варна
67
57
30-10-2019 Дунав Русе (14)
Доростол (14)
Дунав
Русе
60
87
2 Кръг
27-10-2019 Шумен (14)
Дунав Русе (14)
Младост
Шумен
68
102
02-11-2019 Доростол (14)
Черно море Тича (14)
Дръстър
Силистра
80
43
3 Кръг
09-11-2019 Доростол (14)
Шумен (14)
Дръстър
Силистра
110
39
10-11-2019 Черно море Тича (14)
Дунав Русе (14)
Христо Борисов
Варна
53
61
4 Кръг
16-11-2019 Доростол (14)
Дунав Русе (14)
Дръстър
Силистра
80
55
17-11-2019 Шумен (14)
Черно море Тича (14)
Младост
Шумен
80
90
5 Кръг
24-11-2019 Черно море Тича (14)
Доростол (14)
Христо Борисов
Варна
53
100
28-11-2019 Дунав Русе (14)
Шумен (14)
Дунав
Русе
73
53
6 Кръг
30-11-2019 Шумен (14)
Доростол (14)
Младост
Шумен
47
100
01-12-2019 Дунав Русе (14)
Черно море Тича (14)
Дунав
Русе
77
60

Временно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Доростол (14) 3 3 0 270:137 6 3 3 0 287:160 6 6 6 0 557:297 260 12
2 Дунав Русе (14) 3 2 1 210:200 5 3 2 1 218:201 5 6 4 2 428:401 27 10
3 Черно море Тича (14) 3 1 2 173:218 4 3 1 2 193:237 4 6 2 4 366:455 -89 8
4 Шумен (14) 3 0 3 195:292 3 3 0 3 149:250 3 6 0 6 344:542 -198 6