СЕЗОН 2022/23
Елитна група – Изток
1 Кръг | |||||
08-10-2022 | Шумен (14) Делфин (14) |
Младост Шумен |
38 50 |
||
08-10-2022 | Черно море Тича (14) Доростол (14) |
Христо Борисов Варна |
69 64 |
||
08-10-2022 | Дунав Русе (14) Спартак Плевен (14) |
Дунав Русе |
47 69 |
||
09-10-2022 | Берое (14) Вълци Разград (14) |
Общинска Стара Загора |
52 71 |
||
2 Кръг | |||||
Спартак Плевен (14) Берое (14) |
Балканстрой Плевен |
0 0 |
отл. | ||
22-10-2022 | Доростол (14) Вълци Разград (14) |
Дръстър Силистра |
67 40 |
||
22-10-2022 | Черно море Тича (14) Шумен (14) |
Христо Борисов Варна |
77 35 |
||
22-10-2022 | Делфин (14) Дунав Русе (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
79 45 |
||
3 Кръг | |||||
04-11-2022 | Спартак Плевен (14) Вълци Разград (14) |
Балканстрой Плевен |
37 89 |
||
05-11-2022 | Дунав Русе (14) Черно море Тича (14) |
Дунав Русе |
53 99 |
||
06-11-2022 | Берое (14) Делфин (14) |
Общинска Стара Загора |
71 73 |
||
12-11-2022 | Доростол (14) Шумен (14) |
Дръстър Силистра |
92 23 |
||
4 Кръг | |||||
02-02-2023 | Доростол (14) Спартак Плевен (14) |
Дръстър Силистра |
100 46 |
||
Черно море Тича (14) Берое (14) |
Христо Борисов Варна |
0 0 |
отл. | ||
18-11-2022 | Шумен (14) Дунав Русе (14) |
Младост Шумен |
71 47 |
||
19-11-2022 | Делфин (14) Вълци Разград (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
64 97 |
||
5 Кръг | |||||
15-12-2022 | Дунав Русе (14) Доростол (14) |
Дунав Русе |
27 112 |
||
03-12-2022 | Вълци Разград (14) Черно море Тича (14) |
Лудогорец Разград |
73 79 |
||
04-12-2022 | Берое (14) Шумен (14) |
Общинска Стара Загора |
46 55 |
||
04-12-2022 | Спартак Плевен (14) Делфин (14) |
Балканстрой Плевен |
61 63 |
||
6 Кръг | |||||
Дунав Русе (14) Берое (14) |
Дунав Русе |
0 0 |
отл. | ||
17-12-2022 | Вълци Разград (14) Шумен (14) |
Абритус Разград |
73 49 |
||
18-12-2022 | Черно море Тича (14) Спартак Плевен (14) |
Христо Борисов Варна |
64 44 |
||
12-02-2023 | Доростол (14) Делфин (14) |
Дръстър Силистра |
105 56 |
||
7 Кръг | |||||
Доростол (14) Берое (14) |
Дръстър Силистра |
0 0 |
отл. | ||
Спартак Плевен (14) Шумен (14) |
Балканстрой Плевен |
0 0 |
отл. | ||
07-01-2023 | Делфин (14) Черно море Тича (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
52 55 |
||
08-01-2023 | Вълци Разград (14) Дунав Русе (14) |
Лудогорец Разград |
91 32 |
||
8 Кръг | |||||
25-03-2023 | Спартак Плевен (14) Дунав Русе (14) |
Балканстрой Плевен |
98 45 |
||
21-01-2023 | Делфин (14) Шумен (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
76 40 |
||
21-01-2023 | Доростол (14) Черно море Тича (14) |
Дръстър Силистра |
57 52 |
||
21-01-2023 | Вълци Разград (14) Берое (14) |
Лудогорец Разград |
20 0 |
||
9 Кръг | |||||
03-02-2023 | Берое (14) Спартак Плевен (14) |
Общинска Стара Загора |
54 59 |
||
03-02-2023 | Шумен (14) Черно море Тича (14) |
Младост Шумен |
37 55 |
||
04-02-2023 | Дунав Русе (14) Делфин (14) |
Дунав Русе |
44 103 |
||
04-02-2023 | Вълци Разград (14) Доростол (14) |
Абритус Разград |
75 54 |
||
10 Кръг | |||||
Делфин (14) Берое (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
0 0 |
отл. | ||
17-02-2023 | Шумен (14) Доростол (14) |
Младост Шумен |
36 83 |
||
19-02-2023 | Вълци Разград (14) Спартак Плевен (14) |
Абритус Разград |
61 39 |
||
19-02-2023 | Черно море Тича (14) Дунав Русе (14) |
Христо Борисов Варна |
96 41 |
||
11 Кръг | |||||
Спартак Плевен (14) Доростол (14) |
Балканстрой Плевен |
0 0 |
отл. | ||
29-04-2023 | Вълци Разград (14) Делфин (14) |
Лудогорец Разград |
54 69 |
||
Берое (14) Черно море Тича (14) |
Общинска Стара Загора |
0 0 |
отл. | ||
02-03-2023 | Дунав Русе (14) Шумен (14) |
Дунав Русе |
48 69 |
12 Кръг | |||||
Шумен (14) Берое (14) |
Младост Шумен |
0 0 |
отл. | ||
06-05-2023 | Черно море Тича (14) Вълци Разград (14) |
Христо Борисов Варна |
0 0 |
отл. | |
20-11-2022 | Доростол (14) Дунав Русе (14) |
Дръстър Силистра |
113 19 |
||
18-03-2023 | Делфин (14) Спартак Плевен (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
61 55 |
||
13 Кръг | |||||
Делфин (14) Доростол (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
0 0 |
отл. | ||
22-03-2023 | Шумен (14) Вълци Разград (14) |
Младост Шумен |
18 71 |
||
01-04-2023 | Берое (14) Дунав Русе (14) |
Общинска Стара Загора |
86 37 |
||
20-04-2023 | Спартак Плевен (14) Черно море Тича (14) |
Балканстрой Плевен |
60 68 |
||
14 Кръг | |||||
Берое (14) Доростол (14) |
Общинска Стара Загора |
0 0 |
отл. | ||
21-04-2023 | Дунав Русе (14) Вълци Разград (14) |
Дунав Русе |
44 109 |
||
23-04-2023 | Черно море Тича (14) Делфин (14) |
Христо Борисов Варна |
60 70 |
||
23-04-2023 | Шумен (14) Спартак Плевен (14) |
Младост Шумен |
44 59 |
Временно класиране
Място | Отбор | М | П | З | Т. Разл. | T |
1 | Вълци Разград (14) | 13 | 10 | 3 | 924:604 | 23 |
2 | Делфин Бургас (14) | 12 | 9 | 3 | 816:725 | 21 |
3 | Черно Море Тича Варна (14) | 11 | 9 | 2 | 774:586 | 20 |
4 | Доростол Силистра (14) | 10 | 8 | 2 | 847:443 | 18 |
5 | Спартак Плевен (14) | 11 | 4 | 7 | 627:696 | 15 |
6 | Шумен (14) | 12 | 3 | 9 | 515:777 | 15 |
7 | ДУНАВ Русе 2016 (14) | 13 | 0 | 13 | 529:1195 | 13 |
8 | Берое Стара Загора (14) | 6 | 1 | 5 | 309:315 | 7 |