Мъже – А група

Сезон 2018/19

Втора четворка

1 Кръг
Видабаскет
Шумен
Фестивална
Видин
0
0
отл.
28-01-2019 Шампион 2006
Рилски спортист -2
Триадица
София
89
64
2 Кръг
10-02-2019 Рилски спортист -2
Видабаскет
Арена Самоков
Самоков
85
77
10-02-2019 Шумен
Шампион 2006
Младост
Шумен
102
67

Временно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Шампион 2006 1 1 0 89:64 2 1 0 1 67:102 1 2 1 1 156:166 -10 3
2 Рилски спортист -2 1 1 0 85:77 2 1 0 1 64:89 1 2 1 1 149:166 -17 3
3 Шумен 1 1 0 102:67 2 0 0 0 : 0 1 1 0 102:67 35 2
4 Видабаскет 0 0 0 : 0 1 0 1 77:85 1 1 0 1 77:85 -8 1

Първа петица

1 Кръг
20-01-2019 Академик София -2
Черноморец
Спортен комплекс
Правец
84
63
20-01-2019 Чавдар Троян
ИУ
Чавдар
Троян
80
77
2 Кръг
27-01-2019 Атлетик
Чавдар Троян
Триадица
София
87
79
27-01-2019 ИУ
Академик София -2
Икономически университет
Варна
83
93
3 Кръг
03-02-2019 Черноморец
ИУ
Бойчо Брънзов
Бургас
72
64
03-02-2019 Академик София -2
Атлетик
Спортен комплекс
Правец
105
65
4 Кръг
10-02-2019 Чавдар Троян
Академик София -2
Чавдар
Троян
89
67
10-02-2019 Атлетик
Черноморец
Триадица
София
76
67
5 Кръг
16-02-2019 Черноморец
Чавдар Троян
Бойчо Брънзов
Бургас
101
71
17-02-2019 ИУ
Атлетик
Икономически университет
Варна
88
84

Временно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Академик София -2 2 2 0 189:128 4 2 1 1 160:172 3 4 3 1 349:300 49 7
2 Черноморец 2 2 0 173:135 4 2 0 2 130:160 2 4 2 2 303:295 8 6
3 Чавдар Троян 2 2 0 169:144 4 2 0 2 150:188 2 4 2 2 319:332 -13 6
4 Атлетик 2 2 0 163:146 4 2 0 2 149:193 2 4 2 2 312:339 -27 6
5 ИУ 2 1 1 171:177 3 2 0 2 141:152 2 4 1 3 312:329 -17 5

Квалификации за Първа петица

Полуфинали – Първи мач
06-01-2019 Рилски спортист -2
Чавдар Троян
Арена Самоков
Самоков
75
85
06-01-2019 Шумен
Шампион 2006
Младост
Шумен
96
78
Полуфинали – Втори мач
10-01-2019 Шампион 2006
Шумен
Триадица
София
76
96
10-01-2019 Чавдар Троян
Рилски спортист -2
Чавдар
Троян
86
71
Финал
13-01-2019 Чавдар Троян
Шумен
Орловец
Габрово
81
75

Редовен сезон

регион „Изток“

1 Кръг
14-10-2018 Шумен
ИУ
Младост
Шумен
90
82
14-10-2018 Чавдар Троян
Черноморец
Чавдар
Троян
60
81
2 Кръг
21-10-2018 ИУ
Чавдар Троян
Икономически университет
Варна
82
67
21-10-2018 Черноморец
Шумен
Бойчо Брънзов
Бургас
91
55
3 Кръг
04-11-2018 Чавдар Троян
Шумен
Чавдар
Троян
104
102
04-11-2018 ИУ
Черноморец
Икономически университет
Варна
81
78
4 Кръг
18-11-2018 ИУ
Шумен
Икономически университет
Варна
91
77
18-11-2018 Черноморец
Чавдар Троян
Бойчо Брънзов
Бургас
92
66
5 Кръг
09-12-2018 Шумен
Черноморец
Младост
Шумен
69
80
09-12-2018 Чавдар Троян
ИУ
Чавдар
Троян
74
86
6 Кръг
16-12-2018 Шумен
Чавдар Троян
Младост
Шумен
89
96
16-12-2018 Черноморец
ИУ
Бойчо Брънзов
Бургас
86
68

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Черноморец 3 3 0 269:189 6 3 2 1 239:210 5 6 5 1 508:399 109 11
2 ИУ 3 3 0 254:222 6 3 1 2 236:250 4 6 4 2 490:472 18 10
3 Чавдар Троян 3 1 2 238:269 4 3 1 2 229:263 4 6 2 4 467:532 -65 8
4 Шумен 3 1 2 248:258 4 3 0 3 234:286 3 6 1 5 482:544 -62 7

легенда – 00 – класиране за Първа петица; 00 – бараж за Първа петица

регион „Запад“

1 Кръг
14-10-2018 Атлетик
Рилски спортист -2
Триадица
София
94
59
14-10-2018 Академик София -2
Шампион 2006
Спортен комплекс
Правец
84
73
2 Кръг
21-10-2018 Видабаскет
Академик София -2
Фестивална
Видин
64
112
21-10-2018 Шампион 2006
Атлетик
ЧСУ Свети Георги
София
69
96
3 Кръг
28-10-2018 Атлетик
Видабаскет
Триадица
София
86
69
28-10-2018 Рилски спортист -2
Шампион 2006
Арена Самоков
Самоков
68
86
4 Кръг
04-11-2018 Видабаскет
Рилски спортист -2
Фестивална
Видин
62
82
04-11-2018 Академик София -2
Атлетик
Спортен комплекс
Правец
79
69
5 Кръг
11-11-2018 Шампион 2006
Видабаскет
ЧСУ Свети Георги
София
93
61
11-11-2018 Рилски спортист -2
Академик София -2
Арена Самоков
Самоков
62
94
6 Кръг
17-11-2018 Шампион 2006
Академик София -2
ЧСУ Свети Георги
София
60
102
18-11-2018 Рилски спортист -2
Атлетик
Арена Самоков
Самоков
55
98
7 Кръг
25-11-2018 Академик София -2
Видабаскет
Спортен комплекс
Правец
107
75
25-11-2018 Атлетик
Шампион 2006
ЧСУ Свети Георги
София
82
47
8 Кръг
02-12-2018 Видабаскет
Атлетик
Фестивална
Видин
88
98
02-12-2018 Шампион 2006
Рилски спортист -2
ЧСУ Свети Георги
София
73
60
9 Кръг
09-12-2018 Атлетик
Академик София -2
Триадица
София
81
103
09-12-2018 Рилски спортист -2
Видабаскет
Арена Самоков
Самоков
99
62
10 Кръг
16-12-2018 Академик София -2
Рилски спортист -2
Спортен комплекс
Правец
103
85
16-12-2018 Видабаскет
Шампион 2006
Фестивална
Видин
92
79

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Академик София -2 4 4 0 373:302 8 4 4 0 411:267 8 8 8 0 784:569 215 16
2 Атлетик 4 3 1 343:278 7 4 3 1 361:291 7 8 6 2 704:569 135 14
3 Шампион 2006 4 2 2 295:319 6 4 1 3 285:326 5 8 3 5 580:645 -65 11
4 Рилски спортист -2 4 1 3 284:340 5 4 1 3 286:332 5 8 2 6 570:672 -102 10
5 Видабаскет 4 1 3 306:371 5 4 0 4 267:385 4 8 1 7 573:756 -183 9

легенда – 00 – класиране за Първа петица; 00 – бараж за Първа петица