Мъже НБЛ

СЕЗОН 2023/24

Втора шестица

23 Кръг
02-03-2024 Ямбол
Берое
Диана
Ямбол
101
84
02-03-2024 Академик Пловдив
Левски
СИЛА
Пловдив
82
91
02-03-2024 Шумен
Миньор 2015
Арена Шумен
Шумен
67
61
24 Кръг
06-03-2024 Ямбол
Миньор 2015
Диана
Ямбол
81
68
06-03-2024 Академик Пловдив
Шумен
СИЛА
Пловдив
89
85
06-03-2024 Левски
Берое
Триадица
София
90
59
25 Кръг
09-03-2024 Ямбол
Академик Пловдив
Диана
Ямбол
85
77
09-03-2024 Левски
Шумен
Триадица
София
68
79
10-03-2024 Миньор 2015
Берое
Борис Гюдеров
Перник
106
81
26 Кръг
21-03-2024 Шумен
Берое
Арена Шумен
Шумен
122
74
23-03-2024 Ямбол
Левски
Диана
Ямбол
79
80
24-03-2024 Миньор 2015
Академик Пловдив
Борис Гюдеров
Перник
84
88
27 Кръг
27-03-2024 Ямбол
Шумен
Диана
Ямбол
86
105
29-03-2024 Миньор 2015
Левски
Борис Гюдеров
Перник
71
72
30-03-2024 Берое
Академик Пловдив
Общинска
Стара Загора
83
113
28 Кръг
04-04-2024 Левски
Академик Пловдив
Триадица
София
81
73
06-04-2024 Берое
Ямбол
Общинска
Стара Загора
91
104
06-04-2024 Миньор 2015
Шумен
Борис Гюдеров
Перник
97
87
29 Кръг
10-04-2024 Шумен
Академик Пловдив
Арена Шумен
Шумен
88
80
10-04-2024 Берое
Левски
Общинска
Стара Загора
70
115
10-04-2024 Миньор 2015
Ямбол
Борис Гюдеров
Перник
91
68
30 Кръг
13-04-2024 Шумен
Левски
Арена Шумен
Шумен
89
67
13-04-2024 Академик Пловдив
Ямбол
СИЛА
Пловдив
74
72
13-04-2024 Берое
Миньор 2015
Общинска
Стара Загора
66
113

Временно класиране

Място Отбор М П З Т. Разл. T
7 Шумен 30 13 17 2539:2482 43
8 Левски 30 12 18 2265:2316 42
9 Ямбол 30 12 18 2395:2539 42
10 Академик Пловдив 30 11 19 2414:2530 41
11 Миньор 2015 30 11 19 2315:2442 41
12 Берое 30 8 22 2404:2779 38

Легенда: 00 – класира се Плейофите

Първа шестица

23 Кръг
02-03-2024 Спартак Плевен
Черно море Тича
Балканстрой
Плевен
121
75
03-03-2024 Рилски спортист
Черноморец
Арена Самоков
Самоков
80
78
28-03-2024 Балкан
ЦСКА
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
24 Кръг
05-03-2024 Спартак Плевен
Балкан
Балканстрой
Плевен
90
81
06-03-2024 Черно море Тича
Черноморец
Христо Борисов
Варна
89
81
06-03-2024 Рилски спортист
ЦСКА
Арена Самоков
Самоков
92
84
25 Кръг
09-03-2024 Черноморец
ЦСКА
Бойчо Брънзов
Бургас
78
68
09-03-2024 Черно море Тича
Балкан
Христо Борисов
Варна
79
95
10-03-2024 Рилски спортист
Спартак Плевен
Арена Самоков
Самоков
88
80
26 Кръг
23-03-2024 Черно море Тича
Рилски спортист
Христо Борисов
Варна
60
107
24-03-2024 ЦСКА
Спартак Плевен
ЦСКА
София
78
82
25-03-2024 Балкан
Черноморец
Арена Ботевград
Ботевград
71
95
27 Кръг
31-03-2024 Балкан
Рилски спортист
Арена Ботевград
Ботевград
86
79
31-03-2024 Черно море Тича
ЦСКА
Христо Борисов
Варна
91
99
01-04-2024 Черноморец
Спартак Плевен
Бойчо Брънзов
Бургас
87
80
28 Кръг
06-04-2024 Черно море Тича
Спартак Плевен
Христо Борисов
Варна
86
90
06-04-2024 ЦСКА
Балкан
ЦСКА
София
80
92
07-04-2024 Черноморец
Рилски спортист
Бойчо Брънзов
Бургас
88
87
29 Кръг
10-04-2024 Балкан
Спартак Плевен
Арена Ботевград
Ботевград
72
67
10-04-2024 Черноморец
Черно море Тича
Бойчо Брънзов
Бургас
89
59
10-04-2024 ЦСКА
Рилски спортист
ЦСКА
София
78
88
30 Кръг
13-04-2024 ЦСКА
Черноморец
ЦСКА
София
78
94
13-04-2024 Балкан
Черно море Тича
Арена Ботевград
Ботевград
80
68
14-04-2024 Спартак Плевен
Рилски спортист
Балканстрой
Плевен
0
0
13.00

Временно класиране

Място Отбор М П З Т. Разл. T
1 Черноморец 30 25 5 2566:2256 55
2 Рилски спортист 29 22 7 2455:2195 51
3 Балкан 30 20 10 2465:2330 50
4 Спартак Плевен 29 20 9 2519:2302 49
5 ЦСКА 30 14 16 2508:2452 44
6 Черно море Тича 30 11 19 2426:2648 41

Легенда: 00 – класира се Плейофите

Редовен сезон

1 Кръг
07-10-2023 Балкан
Шумен
Арена Ботевград
Ботевград
88
83
07-10-2023 ЦСКА
Ямбол
ЦСКА
София
80
62
07-10-2023 Рилски спортист
Миньор 2015
Арена Самоков
Самоков
95
49
08-10-2023 Спартак Плевен
Академик Пловдив
Балканстрой
Плевен
97
71
08-10-2023 Черно море Тича
Левски
Христо Борисов
Варна
66
94
09-10-2023 Берое
Черноморец
Общинска
Стара Загора
74
86
2 Кръг
14-10-2023 Академик Пловдив
ЦСКА
СИЛА
Пловдив
70
87
14-10-2023 Ямбол
Черно море Тича
Диана
Ямбол
89
81
14-10-2023 Шумен
Берое
Младост
Шумен
76
92
15-10-2023 Левски
Балкан
Триадица
София
69
64
16-10-2023 Черноморец
Рилски спортист
Бойчо Брънзов
Бургас
74
65
16-10-2023 Спартак Плевен
Миньор 2015
Балканстрой
Плевен
92
57
3 Кръг
20-10-2023 Академик Пловдив
Ямбол
СИЛА
Пловдив
89
96
21-10-2023 Балкан
Черно море Тича
Арена Ботевград
Ботевград
86
80
21-10-2023 ЦСКА
Миньор 2015
ЦСКА
София
78
85
21-10-2023 Рилски спортист
Шумен
Арена Самоков
Самоков
75
86
22-10-2023 Спартак Плевен
Черноморец
Балканстрой
Плевен
75
78
23-10-2023 Берое
Левски
Общинска
Стара Загора
76
86
4 Кръг
26-10-2023 Черноморец
Миньор 2015
Бойчо Брънзов
Бургас
101
66
27-10-2023 Шумен
Академик Пловдив
Арена Шумен
Шумен
78
80
28-10-2023 Балкан
Рилски спортист
Арена Ботевград
Ботевград
81
70
28-10-2023 Черно море Тича
Спартак Плевен
Христо Борисов
Варна
69
83
28-10-2023 Ямбол
Берое
Диана
Ямбол
83
98
30-10-2023 Левски
ЦСКА
Триадица
София
72
85
5 Кръг
04-11-2023 ЦСКА
Черно море Тича
ЦСКА
София
99
64
04-11-2023 Балкан
Спартак Плевен
Арена Ботевград
Ботевград
89
85
04-11-2023 Черноморец
Ямбол
Бойчо Брънзов
Бургас
86
62
05-11-2023 Рилски спортист
Берое
Арена Самоков
Самоков
86
82
06-11-2023 Миньор 2015
Шумен
Триадица
София
86
92
06-11-2023 Академик Пловдив
Левски
СИЛА
Пловдив
76
78
6 Кръг
10-11-2023 Левски
Шумен
Триадица
София
67
85
11-11-2023 Балкан
Миньор 2015
Арена Ботевград
Ботевград
86
74
11-11-2023 Черно море Тича
Черноморец
Христо Борисов
Варна
75
78
11-11-2023 Ямбол
Спартак Плевен
Диана
Ямбол
97
86
12-11-2023 Берое
Академик Пловдив
Общинска
Стара Загора
87
86
13-11-2023 Рилски спортист
ЦСКА
Арена Самоков
Самоков
79
78
7 Кръг
17-11-2023 Шумен
Черно море Тича
Арена Шумен
Шумен
82
91
17-11-2023 Левски
Ямбол
Триадица
София
82
93
18-11-2023 Черноморец
Балкан
Бойчо Брънзов
Бургас
90
81
19-11-2023 Миньор 2015
Берое
Триадица
София
92
79
19-11-2023 ЦСКА
Спартак Плевен
ЦСКА
София
83
79
20-11-2023 Академик Пловдив
Рилски спортист
СИЛА
Пловдив
69
65
8 Кръг
24-11-2023 Левски
Рилски спортист
Триадица
София
76
78
25-11-2023 Миньор 2015
Академик Пловдив
ЦСКА
София
93
83
25-11-2023 Балкан
Ямбол
Арена Ботевград
Ботевград
80
67
25-11-2023 Черно море Тича
Берое
Христо Борисов
Варна
94
76
25-11-2023 Шумен
Спартак Плевен
Арена Шумен
Шумен
95
101
26-11-2023 Черноморец
ЦСКА
Бойчо Брънзов
Бургас
95
82
9 Кръг
29-11-2023 Ямбол
Миньор 2015
Диана
Ямбол
77
69
29-11-2023 Рилски спортист
Черно море Тича
Арена Самоков
Самоков
79
60
29-11-2023 Берое
Балкан
Общинска
Стара Загора
75
74
29-11-2023 ЦСКА
Шумен
ЦСКА
София
90
72
29-11-2023 Спартак Плевен
Левски
Балканстрой
Плевен
83
68
29-11-2023 Академик Пловдив
Черноморец
СИЛА
Пловдив
66
79
10 Кръг
02-12-2023 Левски
Миньор 2015
Триадица
София
73
78
02-12-2023 Шумен
Черноморец
Арена Шумен
Шумен
78
89
02-12-2023 Берое
Спартак Плевен
Общинска
Стара Загора
79
81
03-12-2023 Балкан
ЦСКА
Арена Ботевград
Ботевград
86
95
03-12-2023 Черно море Тича
Академик Пловдив
Христо Борисов
Варна
93
87
04-12-2023 Рилски спортист
Ямбол
Арена Самоков
Самоков
96
76
11 Кръг
08-12-2023 Спартак Плевен
Рилски спортист
Балканстрой
Плевен
97
95
09-12-2023 ЦСКА
Берое
ЦСКА
София
99
86
09-12-2023 Черноморец
Левски
Бойчо Брънзов
Бургас
84
72
09-12-2023 Академик Пловдив
Балкан
СИЛА
Пловдив
75
73
10-12-2023 Миньор 2015
Черно море Тича
ЦСКА
София
88
81
11-12-2023 Ямбол
Шумен
Диана
Ямбол
74
82
12 Кръг
16-12-2023 Миньор 2015
Рилски спортист
ЦСКА
София
70
97
16-12-2023 Черноморец
Берое
Бойчо Брънзов
Бургас
86
74
16-12-2023 Левски
Черно море Тича
Триадица
София
75
79
17-12-2023 Ямбол
ЦСКА
Диана
Ямбол
75
90
17-12-2023 Шумен
Балкан
Арена Шумен
Шумен
90
96
18-12-2023 Академик Пловдив
Спартак Плевен
СИЛА
Пловдив
66
85
13 Кръг
22-12-2023 ЦСКА
Академик Пловдив
ЦСКА
София
93
74
22-12-2023 Балкан
Левски
Арена Ботевград
Ботевград
79
75
23-12-2023 Черно море Тича
Ямбол
Христо Борисов
Варна
93
89
23-12-2023 Берое
Шумен
Общинска
Стара Загора
90
85
23-12-2023 Рилски спортист
Черноморец
Арена Самоков
Самоков
69
67
23-12-2023 Миньор 2015
Спартак Плевен
ЦСКА
София
72
84
14 Кръг
28-12-2023 Левски
Берое
Триадица
София
67
68
29-12-2023 Ямбол
Академик Пловдив
Диана
Ямбол
91
83
29-12-2023 Миньор 2015
ЦСКА
ЦСКА
София
76
82
29-12-2023 Шумен
Рилски спортист
Арена Шумен
Шумен
87
98
29-12-2023 Черно море Тича
Балкан
Христо Борисов
Варна
89
81
29-12-2023 Черноморец
Спартак Плевен
Бойчо Брънзов
Бургас
91
70
16 Кръг
13-01-2024 Шумен
Миньор 2015
Арена Шумен
Шумен
70
65
13-01-2024 Левски
Академик Пловдив
Триадица
София
72
62
13-01-2024 Спартак Плевен
Балкан
Балканстрой
Плевен
88
78
13-01-2024 Берое
Рилски спортист
Общинска
Стара Загора
70
82
14-01-2024 Ямбол
Черноморец
Диана
Ямбол
66
100
14-01-2024 Черно море Тича
ЦСКА
Христо Борисов
Варна
91
84
17 Кръг
17-01-2024 Шумен
Левски
Арена Шумен
Шумен
76
61
17-01-2024 ЦСКА
Рилски спортист
ЦСКА
София
85
86
17-01-2024 Академик Пловдив
Берое
СИЛА
Пловдив
86
80
17-01-2024 Миньор 2015
Балкан
Борис Гюдеров
Перник
67
85
17-01-2024 Черноморец
Черно море Тича
Бойчо Брънзов
Бургас
83
76
24-01-2024 Спартак Плевен
Ямбол
Балканстрой
Плевен
60
67
18 Кръг
20-01-2024 Ямбол
Левски
Диана
Ямбол
81
73
20-01-2024 Черно море Тича
Шумен
Христо Борисов
Варна
97
90
20-01-2024 Балкан
Черноморец
Арена Ботевград
Ботевград
85
77
20-01-2024 Берое
Миньор 2015
Общинска
Стара Загора
94
79
20-01-2024 Рилски спортист
Академик Пловдив
Арена Самоков
Самоков
90
63
07-02-2024 Спартак Плевен
ЦСКА
Балканстрой
Плевен
80
76
19 Кръг
27-01-2024 Академик Пловдив
Миньор 2015
СИЛА
Пловдив
90
72
27-01-2024 Ямбол
Балкан
Диана
Ямбол
72
75
27-01-2024 Рилски спортист
Левски
Арена Самоков
Самоков
88
70
27-01-2024 Спартак Плевен
Шумен
Балканстрой
Плевен
89
86
28-01-2024 ЦСКА
Черноморец
ЦСКА
София
79
84
29-01-2024 Берое
Черно море Тича
Общинска
Стара Загора
80
100
20 Кръг
03-02-2024 Шумен
ЦСКА
Арена Шумен
Шумен
86
82
03-02-2024 Балкан
Берое
Арена Ботевград
Ботевград
97
60
03-02-2024 Черноморец
Академик Пловдив
Бойчо Брънзов
Бургас
93
85
04-02-2024 Левски
Спартак Плевен
Триадица
София
65
86
05-02-2024 Черно море Тича
Рилски спортист
Христо Борисов
Варна
75
97
07-02-2024 Миньор 2015
Ямбол
Борис Гюдеров
Перник
76
67
21 Кръг
10-02-2024 Академик Пловдив
Черно море Тича
СИЛА
Пловдив
108
97
10-02-2024 Ямбол
Рилски спортист
Диана
Ямбол
75
87
10-02-2024 Спартак Плевен
Берое
Балканстрой
Плевен
112
80
10-02-2024 Черноморец
Шумен
Бойчо Брънзов
Бургас
85
83
11-02-2024 Миньор 2015
Левски
Борис Гюдеров
Перник
59
60
12-02-2024 ЦСКА
Балкан
ЦСКА
София
78
88
22 Кръг
15-02-2024 Рилски спортист
Спартак Плевен
Арена Самоков
Самоков
88
87
16-02-2024 Шумен
Ямбол
Арена Шумен
Шумен
79
80
16-02-2024 Черно море Тича
Миньор 2015
Христо Борисов
Варна
86
69
16-02-2024 Балкан
Академик Пловдив
Арена Ботевград
Ботевград
86
85
16-02-2024 Берое
ЦСКА
Общинска
Стара Загора
92
98
16-02-2024 Левски
Черноморец
Триадица
София
79
90

Крайно класиране | I Фаза

Място Отбор М П З Т. Разл. T
1 Черноморец 22 19 3 1876:1644 41
2 Рилски спортист 22 17 5 1834:1641 39
3 Спартак Плевен 22 16 6 1909:1735 38
4 Балкан 22 14 8 1802:1713 36
5 ЦСКА 22 13 9 1884:1749 35
6 Черно море Тича 22 10 12 1819:1886 32
7 Берое 22 8 14 1796:1915 30
8 Ямбол 22 8 14 1719:1869 30
9 Академик Пловдив 22 7 15 1738:1861 29
10 Шумен 22 7 15 1817:1860 29
11 Миньор 2015 22 7 15 1624:1832 29
12 Левски 22 6 16 1601:1714 28

Легенда: 00 – класира се Купата на България