Юноши (19)

Сезон 2018/19

Финали за Юноши (19)

ФИНАЛ

18-05-2019 Черно море Тича (19)
БУБА баскетбол (19)
Триадица
София
56
69

Мач за 3/4 място

18-05-2019 ЦСКА (19)
Левски (19)
Триадица
София
86
88

Полуфинали

17-05-2019 Черно море Тича (19)
ЦСКА (19)
Триадица
София
88
76
17-05-2019 БУБА баскетбол (19)
Левски (19)
Триадица
София
100
68

Баражи за 5/8 място

17-05-2019 Шампион 2006 (19)
Шумен (19)
Триадица
София
87
63
17-05-2019 Рилски спортист (19)
Тунджа Ямбол (19)
Триадица
София
66
74

Мач за 5/6 място

18-05-2019 Шампион 2006 (19)
Тунджа Ямбол (19)
Триадица
София
83
92

Мач за 7/8 място

18-05-2019 Шумен (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
73
74

Група B

1 Кръг
14-05-2019 ЦСКА (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
76
83
14-05-2019 БУБА баскетбол (19)
Шумен (19)
Триадица
София
86
73
сл. пр.
2 Кръг
15-05-2019 Шумен (19)
ЦСКА (19)
Триадица
София
57
85
15-05-2019 Рилски спортист (19)
БУБА баскетбол (19)
Триадица
София
48
83
3 Кръг
16-05-2019 ЦСКА (19)
БУБА баскетбол (19)
Триадица
София
81
74
16-05-2019 Шумен (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
75
83

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 БУБА баскетбол (19) 1 1 0 86:73 2 2 1 1 157:129 3 3 2 1 243:202 41 5
2 ЦСКА (19) 2 1 1 157:157 3 1 1 0 85:57 2 3 2 1 242:214 28 5
3 Рилски спортист (19) 1 0 1 48:83 1 2 2 0 166:151 4 3 2 1 214:234 -20 5
4 Шумен (19) 2 0 2 132:168 2 1 0 1 73:86 1 3 0 3 205:254 -49 3

Група A

1 Кръг
14-05-2019 Левски (19)
Черно море Тича (19)
Триадица
София
80
103
14-05-2019 Тунджа Ямбол (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
78
77
2 Кръг
15-05-2019 Шампион 2006 (19)
Левски (19)
Триадица
София
73
72
15-05-2019 Черно море Тича (19)
Тунджа Ямбол (19)
Триадица
София
100
63
3 Кръг
16-05-2019 Левски (19)
Тунджа Ямбол (19)
Триадица
София
72
63
16-05-2019 Шампион 2006 (19)
Черно море Тича (19)
Триадица
София
57
70

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Черно море Тича (19) 1 1 0 100:63 2 2 2 0 173:137 4 3 3 0 273:200 73 6
2 Левски (19) 2 1 1 152:166 3 1 0 1 72:73 1 3 1 2 224:239 -15 4
3 Шампион 2006 (19) 2 1 1 130:142 3 1 0 1 77:78 1 3 1 2 207:220 -13 4
4 Тунджа Ямбол (19) 1 1 0 78:77 2 2 0 2 126:172 2 3 1 2 204:249 -45 4

Купа БФБ

ФИНАЛ

02-05-2019 Черно море Тича (19)
Шумен (19)
Арена Шумен
Шумен
96
85

3/4 Място

02-05-2019 Шампион 2006 (19)
БУБА баскетбол (19)
Арена Шумен
Шумен
56
61

Полуфинали

01-05-2019 Черно море Тича (19)
Шампион 2006 (19)
Арена Шумен
Шумен
91
71
01-05-2019 БУБА баскетбол (19)
Шумен (19)
Арена Шумен
Шумен
65
75

Елитна група за юноши – Изток, Редовен сезон

1 Кръг
12-10-2018 Тунджа Ямбол (19)
Шумен (19)
Диана
Ямбол
92
63
12-10-2018 Черноморец (19)
Берое (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
59
86
17-10-2018 Черно море Тича (19)
Дунав Русе (19)
Христо Борисов
Варна
117
59
17-10-2018 Светкавица (19)
Делфин (19)
Дечко Стефанов
Търговище
80
47
2 Кръг
19-10-2018 Делфин (19)
Берое (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
53
77
24-10-2018 Светкавица (19)
Тунджа Ямбол (19)
Дечко Стефанов
Търговище
92
72
24-10-2018 Дунав Русе (19)
Черноморец (19)
Дунав
Русе
86
63
25-10-2018 Шумен (19)
Черно море Тича (19)
Младост
Шумен
92
103
3 Кръг
26-10-2018 Тунджа Ямбол (19)
Делфин (19)
Диана
Ямбол
90
54
27-10-2018 Черно море Тича (19)
Светкавица (19)
Христо Борисов
Варна
129
51
30-10-2018 Берое (19)
Дунав Русе (19)
Общинска
Стара Загора
75
63
01-11-2018 Черноморец (19)
Шумен (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
42
72
4 Кръг
07-11-2018 Тунджа Ямбол (19)
Черно море Тича (19)
Диана
Ямбол
83
97
08-11-2018 Делфин (19)
Дунав Русе (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
52
82
08-11-2018 Светкавица (19)
Черноморец (19)
Дечко Стефанов
Търговище
112
73
10-11-2018 Шумен (19)
Берое (19)
Младост
Шумен
89
65
5 Кръг
14-11-2018 Черно море Тича (19)
Делфин (19)
Христо Борисов
Варна
141
48
16-11-2018 Берое (19)
Светкавица (19)
Общинска
Стара Загора
96
84
16-11-2018 Черноморец (19)
Тунджа Ямбол (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
64
81
16-11-2018 Дунав Русе (19)
Шумен (19)
Дунав
Русе
65
97
6 Кръг
20-11-2018 Светкавица (19)
Дунав Русе (19)
Дечко Стефанов
Търговище
80
73
21-11-2018 Тунджа Ямбол (19)
Берое (19)
Диана
Ямбол
89
71
21-11-2018 Черно море Тича (19)
Черноморец (19)
Христо Борисов
Варна
136
73
22-11-2018 Делфин (19)
Шумен (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
55
82
7 Кръг
05-12-2018 Черноморец (19)
Делфин (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
80
72
05-12-2018 Берое (19)
Черно море Тича (19)
Общинска
Стара Загора
46
105
06-12-2018 Шумен (19)
Светкавица (19)
Младост
Шумен
97
85
07-12-2018 Дунав Русе (19)
Тунджа Ямбол (19)
Дунав
Русе
65
93
8 Кръг
18-01-2019 Берое (19)
Черноморец (19)
Общинска
Стара Загора
70
60
19-01-2019 Дунав Русе (19)
Черно море Тича (19)
Дунав
Русе
67
119
02-02-2019 Шумен (19)
Тунджа Ямбол (19)
Младост
Шумен
70
63
18-02-2019 Делфин (19)
Светкавица (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
67
87
9 Кръг
23-01-2019 Черно море Тича (19)
Шумен (19)
Христо Борисов
Варна
96
80
31-01-2019 Тунджа Ямбол (19)
Светкавица (19)
Диана
Ямбол
82
64
02-02-2019 Берое (19)
Делфин (19)
Общинска
Стара Загора
100
76
12-02-2019 Черноморец (19)
Дунав Русе (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
78
51
10 Кръг
06-02-2019 Светкавица (19)
Черно море Тича (19)
Дечко Стефанов
Търговище
52
102
08-02-2019 Дунав Русе (19)
Берое (19)
Дунав
Русе
67
99
08-02-2019 Шумен (19)
Черноморец (19)
Младост
Шумен
112
65
09-02-2019 Делфин (19)
Тунджа Ямбол (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
64
107
11 Кръг
15-02-2019 Черно море Тича (19)
Тунджа Ямбол (19)
Христо Борисов
Варна
105
84
15-02-2019 Дунав Русе (19)
Делфин (19)
Дунав
Русе
99
44
17-02-2019 Черноморец (19)
Светкавица (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
85
100
19-02-2019 Берое (19)
Шумен (19)
Общинска
Стара Загора
68
95
12 Кръг
20-02-2019 Делфин (19)
Черно море Тича (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
63
111
23-02-2019 Тунджа Ямбол (19)
Черноморец (19)
Диана
Ямбол
86
59
23-02-2019 Шумен (19)
Дунав Русе (19)
Младост
Шумен
96
51
07-03-2019 Светкавица (19)
Берое (19)
Дечко Стефанов
Търговище
89
73
13 Кръг
06-03-2019 Черноморец (19)
Черно море Тича (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
53
87
09-03-2019 Шумен (19)
Делфин (19)
Младост
Шумен
148
78
09-03-2019 Берое (19)
Тунджа Ямбол (19)
Общинска
Стара Загора
62
75
09-03-2019 Дунав Русе (19)
Светкавица (19)
Дунав
Русе
91
94
14 Кръг
14-03-2019 Тунджа Ямбол (19)
Дунав Русе (19)
Диана
Ямбол
93
57
14-03-2019 Черно море Тича (19)
Берое (19)
Христо Борисов
Варна
20
0
14-03-2019 Делфин (19)
Черноморец (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
73
85
14-03-2019 Светкавица (19)
Шумен (19)
Дечко Стефанов
Търговище
65
86

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Черно море Тича (19) 7 7 0 744:395 14 7 7 0 724:456 14 14 14 0 1468:851 617 28
2 Шумен (19) 7 6 1 704:510 13 7 5 2 575:483 12 14 11 3 1279:993 286 25
3 Тунджа Ямбол (19) 7 6 1 615:465 13 7 4 3 575:522 11 14 10 4 1190:987 203 24
4 Светкавица (19) 7 5 2 570:526 12 7 3 4 565:647 10 14 8 6 1135:1173 -38 22
5 Берое (19) 7 4 3 517:558 11 7 3 4 471:466 10 14 7 7 988:1024 -36 20
6 Черноморец (19) 7 2 5 461:549 9 7 1 6 478:675 8 14 3 11 939:1224 -285 17
7 Дунав Русе (19) 7 2 5 540:609 9 7 1 6 436:591 8 14 3 11 976:1200 -224 17
8 Делфин (19) 7 0 7 427:631 7 7 0 7 419:738 7 14 0 14 846:1369 -523 14

Легенда:
00 – класиране за финалите на републиканско първенство и Купа България
00 – баражи за класиране на финали на републиканско първенство