Юноши (19)

Сезон 2018/19

Елитна група за юноши – Изток, Редовен сезон

1 Кръг
12-10-2018 Тунджа Ямбол (19)
Шумен (19)
Диана
Ямбол
92
63
12-10-2018 Черноморец (19)
Берое (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
59
86
17-10-2018 Черно море Тича (19)
Дунав Русе (19)
Христо Борисов
Варна
117
59
17-10-2018 Светкавица (19)
Делфин (19)
Дечко Стефанов
Търговище
80
47
2 Кръг
19-10-2018 Делфин (19)
Берое (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
53
77
24-10-2018 Светкавица (19)
Тунджа Ямбол (19)
Дечко Стефанов
Търговище
92
72
24-10-2018 Дунав Русе (19)
Черноморец (19)
Дунав
Русе
86
63
25-10-2018 Шумен (19)
Черно море Тича (19)
Младост
Шумен
92
103
3 Кръг
26-10-2018 Тунджа Ямбол (19)
Делфин (19)
Диана
Ямбол
90
54
27-10-2018 Черно море Тича (19)
Светкавица (19)
Христо Борисов
Варна
129
51
30-10-2018 Берое (19)
Дунав Русе (19)
Общинска
Стара Загора
75
63
01-11-2018 Черноморец (19)
Шумен (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
42
72
4 Кръг
07-11-2018 Тунджа Ямбол (19)
Черно море Тича (19)
Диана
Ямбол
83
97
08-11-2018 Делфин (19)
Дунав Русе (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
52
82
08-11-2018 Светкавица (19)
Черноморец (19)
Дечко Стефанов
Търговище
112
73
10-11-2018 Шумен (19)
Берое (19)
Младост
Шумен
89
65
5 Кръг
14-11-2018 Черно море Тича (19)
Делфин (19)
Христо Борисов
Варна
141
48
16-11-2018 Берое (19)
Светкавица (19)
Общинска
Стара Загора
96
84
16-11-2018 Черноморец (19)
Тунджа Ямбол (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
64
81
16-11-2018 Дунав Русе (19)
Шумен (19)
Дунав
Русе
65
97
6 Кръг
20-11-2018 Светкавица (19)
Дунав Русе (19)
Дечко Стефанов
Търговище
80
73
21-11-2018 Тунджа Ямбол (19)
Берое (19)
Диана
Ямбол
89
71
21-11-2018 Черно море Тича (19)
Черноморец (19)
Христо Борисов
Варна
136
73
22-11-2018 Делфин (19)
Шумен (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
55
82
7 Кръг
05-12-2018 Черноморец (19)
Делфин (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
80
72
05-12-2018 Берое (19)
Черно море Тича (19)
Общинска
Стара Загора
46
105
06-12-2018 Шумен (19)
Светкавица (19)
Младост
Шумен
97
85
07-12-2018 Дунав Русе (19)
Тунджа Ямбол (19)
Дунав
Русе
65
93
8 Кръг
18-01-2019 Берое (19)
Черноморец (19)
Общинска
Стара Загора
70
60
19-01-2019 Дунав Русе (19)
Черно море Тича (19)
Дунав
Русе
67
119
02-02-2019 Шумен (19)
Тунджа Ямбол (19)
Младост
Шумен
70
63
18-02-2019 Делфин (19)
Светкавица (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
67
87
9 Кръг
23-01-2019 Черно море Тича (19)
Шумен (19)
Христо Борисов
Варна
96
80
31-01-2019 Тунджа Ямбол (19)
Светкавица (19)
Диана
Ямбол
82
64
02-02-2019 Берое (19)
Делфин (19)
Общинска
Стара Загора
100
76
12-02-2019 Черноморец (19)
Дунав Русе (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
78
51
10 Кръг
06-02-2019 Светкавица (19)
Черно море Тича (19)
Дечко Стефанов
Търговище
52
102
08-02-2019 Дунав Русе (19)
Берое (19)
Дунав
Русе
67
99
08-02-2019 Шумен (19)
Черноморец (19)
Младост
Шумен
112
65
09-02-2019 Делфин (19)
Тунджа Ямбол (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
64
107
11 Кръг
15-02-2019 Черно море Тича (19)
Тунджа Ямбол (19)
Христо Борисов
Варна
105
84
15-02-2019 Дунав Русе (19)
Делфин (19)
Дунав
Русе
99
44
17-02-2019 Черноморец (19)
Светкавица (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
85
100
19-02-2019 Берое (19)
Шумен (19)
Общинска
Стара Загора
68
95
12 Кръг
20-02-2019 Делфин (19)
Черно море Тича (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
63
111
23-02-2019 Тунджа Ямбол (19)
Черноморец (19)
Диана
Ямбол
86
59
23-02-2019 Шумен (19)
Дунав Русе (19)
Младост
Шумен
96
51
07-03-2019 Светкавица (19)
Берое (19)
Дечко Стефанов
Търговище
89
73
13 Кръг
06-03-2019 Черноморец (19)
Черно море Тича (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
53
87
09-03-2019 Шумен (19)
Делфин (19)
Младост
Шумен
148
78
09-03-2019 Берое (19)
Тунджа Ямбол (19)
Общинска
Стара Загора
62
75
09-03-2019 Дунав Русе (19)
Светкавица (19)
Дунав
Русе
91
94
14 Кръг
14-03-2019 Тунджа Ямбол (19)
Дунав Русе (19)
Диана
Ямбол
93
57
14-03-2019 Черно море Тича (19)
Берое (19)
Христо Борисов
Варна
20
0
14-03-2019 Делфин (19)
Черноморец (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
73
85
14-03-2019 Светкавица (19)
Шумен (19)
Дечко Стефанов
Търговище
65
86

Крайно класиране

Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ
1 Черно море Тича (19) 7 7 0 744:395 14 7 7 0 724:456 14 14 14 0 1468:851 617 28
2 Шумен (19) 7 6 1 704:510 13 7 5 2 575:483 12 14 11 3 1279:993 286 25
3 Тунджа Ямбол (19) 7 6 1 615:465 13 7 4 3 575:522 11 14 10 4 1190:987 203 24
4 Светкавица (19) 7 5 2 570:526 12 7 3 4 565:647 10 14 8 6 1135:1173 -38 22
5 Берое (19) 7 4 3 517:558 11 7 3 4 471:466 10 14 7 7 988:1024 -36 20
6 Черноморец (19) 7 2 5 461:549 9 7 1 6 478:675 8 14 3 11 939:1224 -285 17
7 Дунав Русе (19) 7 2 5 540:609 9 7 1 6 436:591 8 14 3 11 976:1200 -224 17
8 Делфин (19) 7 0 7 427:631 7 7 0 7 419:738 7 14 0 14 846:1369 -523 14

Легенда:
00 – класиране за финалите на републиканско първенство и Купа България
00 – баражи за класиране на финали на републиканско първенство