Мъже НБЛ

Сезон 2023/24

1 Кръг
07-10-2023 ЦСКА
Ямбол
ЦСКА
София
19.00
08-10-2023 Спартак Плевен
Академик Пловдив
Балканстрой
Плевен
13.00
07-10-2023 Рилски спортист
Миньор 2015
Арена Самоков
Самоков
19.00
09-10-2022 Берое
Черноморец
Общинска
Стара Загора
19.00
07-10-2023 Балкан
Шумен
Арена Ботевград
Ботевград
17.00
07-10-2023 Черно море Тича
Левски
Христо Борисов
Варна
18.30
2 Кръг
14-10-2023 Академик Пловдив
ЦСКА
СИЛА
Пловдив
18.00
14-10-2023 Ямбол
Черно море Тича
Диана
Ямбол
18.00
15-10-2023 Левски
Балкан
Универсиада
София
13.00
14-10-2023 Шумен
Берое
Младост
Шумен
18.00
16-10-2023 Черноморец
Рилски спортист
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
15-10-2023 Спартак Плевен
Миньор 2015
Балканстрой
Плевен
18.00
3 Кръг
23-10-2023 Берое
Левски
Общинска
Стара Загора
19.00
21-10-2023 Балкан
Черно море Тича
Арена Ботевград
Ботевград
17.00
20-10-2023 Академик Пловдив
Ямбол
СИЛА
Пловдив
19.00
21-10-2023 ЦСКА
Миньор 2015
ЦСКА
София
19.00
22-10-2023 Спартак Плевен
Черноморец
Балканстрой
Плевен
13.00
21-10-2023 Рилски спортист
Шумен
Арена Самоков
Самоков
19.00
4 Кръг
30-10-2023 Левски
ЦСКА
Универсиада
София
19.00
27-10-2023 Шумен
Академик Пловдив
Арена Шумен
Шумен
18.30
26-10-2023 Черноморец
Миньор 2015
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
28-10-2023 Ямбол
Берое
Диана
Ямбол
18.00
29-10-2023 Балкан
Рилски спортист
Арена Ботевград
Ботевград
13.00
28-10-2023 Черно море Тича
Спартак Плевен
Христо Борисов
Варна
18.00
5 Кръг
06-11-2023 Академик Пловдив
Левски
СИЛА
Пловдив
19.00
04-11-2023 ЦСКА
Черно море Тича
ЦСКА
София
19.00
04-11-2023 Спартак Плевен
Балкан
Балканстрой
Плевен
18.00
04-11-2023 Рилски спортист
Берое
Арена Самоков
Самоков
19.00
04-11-2023 Черноморец
Ямбол
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
06-11-2023 Миньор 2015
Шумен
Триадица
София
17.00
6 Кръг
13-11-2023 Рилски спортист
ЦСКА
Арена Самоков
Самоков
19.00
12-11-2023 Берое
Академик Пловдив
Общинска
Стара Загора
13.00
11-11-2023 Балкан
Миньор 2015
Арена Ботевград
Ботевград
17.00
11-11-2023 Черно море Тича
Черноморец
Христо Борисов
Варна
18.00
10-11-2023 Левски
Шумен
Триадица
София
19.00
11-11-2023 Ямбол
Спартак Плевен
Диана
Ямбол
18.00
7 Кръг
17-11-2023 Левски
Ямбол
Универсиада
София
19.00
17-11-2023 Шумен
Черно море Тича
Арена Шумен
Шумен
18.30
18-11-2023 Черноморец
Балкан
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
18-11-2023 Миньор 2015
Берое
Борис Гюдеров
Перник
19.00
20-11-2023 Академик Пловдив
Рилски спортист
СИЛА
Пловдив
19.00
19-11-2023 ЦСКА
Спартак Плевен
ЦСКА
София
13.00
8 Кръг
25-11-2023 Миньор 2015
Академик Пловдив
Борис Гюдеров
Перник
19.00
25-11-2023 Балкан
Ямбол
Арена Ботевград
Ботевград
17.00
25-11-2023 Черно море Тича
Берое
Христо Борисов
Варна
18.00
27-11-2023 Левски
Рилски спортист
Универсиада
София
19.00
25-11-2023 Шумен
Спартак Плевен
Арена Шумен
Шумен
18.00
26-11-2023 Черноморец
ЦСКА
Бойчо Брънзов
Бургас
13.00
9 Кръг
29-11-2023 Рилски спортист
Черно море Тича
Арена Самоков
Самоков
19.00
29-11-2023 Берое
Балкан
Общинска
Стара Загора
19.00
29-11-2023 Ямбол
Миньор 2015
Диана
Ямбол
18.00
29-11-2023 Академик Пловдив
Черноморец
СИЛА
Пловдив
19.00
29-11-2023 ЦСКА
Шумен
ЦСКА
София
19.00
29-11-2023 Спартак Плевен
Левски
Балканстрой
Плевен
19.00
10 Кръг
02-12-2023 Черно море Тича
Академик Пловдив
Христо Борисов
Варна
18.00
02-12-2023 Левски
Миньор 2015
Универсиада
София
19.00
02-12-2023 Шумен
Черноморец
Арена Шумен
Шумен
18.00
04-12-2023 Рилски спортист
Ямбол
Арена Самоков
Самоков
19.00
02-12-2023 Берое
Спартак Плевен
Общинска
Стара Загора
19.00
03-12-2023 Балкан
ЦСКА
Арена Ботевград
Ботевград
13.00
11 Кръг
10-12-2023 Миньор 2015
Черно море Тича
Борис Гюдеров
Перник
13.00
09-12-2023 Академик Пловдив
Балкан
СИЛА
Пловдив
19.00
09-12-2023 ЦСКА
Берое
ЦСКА
София
17.00
08-12-2023 Спартак Плевен
Рилски спортист
Балканстрой
Плевен
19.00
11-12-2023 Ямбол
Шумен
Диана
Ямбол
19.00
09-12-2023 Черноморец
Левски
Бойчо Брънзов
Бургас
18.00
12 Кръг
17-12-2023 Ямбол
ЦСКА
Диана
Ямбол
13.00
18-12-2023 Академик Пловдив
Спартак Плевен
СИЛА
Пловдив
19.00
16-12-2023 Миньор 2015
Рилски спортист
Борис Гюдеров
Перник
19.00
16-12-2023 Черноморец
Берое
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
17-12-2023 Шумен
Балкан
Арена Шумен
Шумен
18.00
16-12-2023 Левски
Черно море Тича
Универсиада
София
19.00
13 Кръг
22-12-2023 ЦСКА
Академик Пловдив
ЦСКА
София
19.00
23-12-2023 Черно море Тича
Ямбол
Христо Борисов
Варна
18.00
22-12-2023 Балкан
Левски
Арена Ботевград
Ботевград
19.00
23-12-2023 Берое
Шумен
Общинска
Стара Загора
19.00
23-12-2023 Рилски спортист
Черноморец
Арена Самоков
Самоков
19.00
23-12-2023 Миньор 2015
Спартак Плевен
Борис Гюдеров
Перник
19.00
14 Кръг
28-12-2023 Левски
Берое
Универсиада
София
19.00
29-12-2023 Черно море Тича
Балкан
Христо Борисов
Варна
19.00
29-12-2023 Ямбол
Академик Пловдив
Диана
Ямбол
18.00
29-12-2023 Миньор 2015
ЦСКА
Борис Гюдеров
Перник
19.00
29-12-2023 Черноморец
Спартак Плевен
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
29-12-2023 Шумен
Рилски спортист
Арена Шумен
Шумен
18.30
15 Кръг
06-01-2024 ЦСКА
Левски
ЦСКА
София
18.00
06-01-2024 Академик Пловдив
Шумен
СИЛА
Пловдив
19.00
06-01-2024 Миньор 2015
Черноморец
Борис Гюдеров
Перник
19.00
06-01-2024 Берое
Ямбол
Общинска
Стара Загора
19.00
06-01-2024 Рилски спортист
Балкан
Арена Самоков
Самоков
19.00
06-01-2024 Спартак Плевен
Черно море Тича
Балканстрой
Плевен
19.00
16 Кръг
13-01-2024 Левски
Академик Пловдив
Универсиада
София
19.00
14-01-2024 Черно море Тича
ЦСКА
Христо Борисов
Варна
18.30
13-01-2024 Спартак Плевен
Балкан
Балканстрой
Плевен
19.00
13-01-2024 Берое
Рилски спортист
Общинска
Стара Загора
19.00
13-01-2024 Ямбол
Черноморец
Диана
Ямбол
18.00
13-01-2024 Шумен
Миньор 2015
Арена Шумен
Шумен
18.00
17 Кръг
17-01-2024 ЦСКА
Рилски спортист
ЦСКА
София
19.00
17-01-2024 Академик Пловдив
Берое
СИЛА
Пловдив
19.00
17-01-2024 Миньор 2015
Балкан
Борис Гюдеров
Перник
19.00
17-01-2024 Черноморец
Черно море Тича
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
17-01-2024 Шумен
Левски
Арена Шумен
Шумен
18.30
24-01-2024 Спартак Плевен
Ямбол
Балканстрой
Плевен
19.00
18 Кръг
20-01-2024 Ямбол
Левски
Диана
Ямбол
18.00
20-01-2024 Черно море Тича
Шумен
Христо Борисов
Варна
18.00
20-01-2024 Балкан
Черноморец
Арена Ботевград
Ботевград
19.00
20-01-2024 Берое
Миньор 2015
Общинска
Стара Загора
19.00
20-01-2024 Рилски спортист
Академик Пловдив
Арена Самоков
Самоков
19.00
20-01-2024 Спартак Плевен
ЦСКА
Балканстрой
Плевен
19.00
19 Кръг
27-01-2024 Академик Пловдив
Миньор 2015
СИЛА
Пловдив
19.00
27-01-2024 Ямбол
Балкан
Диана
Ямбол
18.00
27-01-2024 Берое
Черно море Тича
Общинска
Стара Загора
19.00
27-01-2024 Рилски спортист
Левски
Арена Самоков
Самоков
19.00
27-01-2024 Спартак Плевен
Шумен
Балканстрой
Плевен
19.00
27-01-2024 ЦСКА
Черноморец
ЦСКА
София
18.00
20 Кръг
03-02-2024 Черно море Тича
Рилски спортист
Христо Борисов
Варна
18.00
03-02-2024 Балкан
Берое
Арена Ботевград
Ботевград
19.00
03-02-2024 Миньор 2015
Ямбол
Борис Гюдеров
Перник
19.00
03-02-2024 Черноморец
Академик Пловдив
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
03-02-2024 Шумен
ЦСКА
Арена Шумен
Шумен
18.00
04-02-2024 Левски
Спартак Плевен
Универсиада
София
19.00
21 Кръг
10-02-2024 Академик Пловдив
Черно море Тича
СИЛА
Пловдив
19.00
10-02-2024 Миньор 2015
Левски
Борис Гюдеров
Перник
19.00
11-02-2024 Черноморец
Шумен
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
10-02-2024 Ямбол
Рилски спортист
Диана
Ямбол
18.00
10-02-2024 Спартак Плевен
Берое
Балканстрой
Плевен
19.00
10-02-2024 ЦСКА
Балкан
ЦСКА
София
19.00
22 Кръг
17-02-2024 Черно море Тича
Миньор 2015
Христо Борисов
Варна
18.00
17-02-2024 Балкан
Академик Пловдив
Арена Ботевград
Ботевград
19.00
17-02-2024 Берое
ЦСКА
Общинска
Стара Загора
19.00
17-02-2024 Рилски спортист
Спартак Плевен
Арена Самоков
Самоков
19.00
16-02-2024 Шумен
Ямбол
Арена Шумен
Шумен
18.30
17-02-2024 Левски
Черноморец
Универсиада
София
19.00